• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Стало відомо, скільки грошей із держбюджету виділено на COVID-вакцинацію українців

Міністерству охорони здоров'я України направили 4 мільярди гривень із бюджету на проведення вакцинації українців проти коронавірусу в 2021 році. Частина цих коштів залишилася з так званого "ковідного" фонду, створеного в минулому році

Вакцинація
Вакцинація / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у відповіді Міністерства охорони здоров'я на запит РБК-Україна, передає "ДС".

У Міністерстві повідомили, що отримали 1,38 млрд гривень за рахунок залишків коштів, які були виділені з фонду по боротьбі з коронавірусом у 2020 році на одну з бюджетних програм. Ця програма передбачала "забезпечення готовності і реагування системи громадського здоров'я" на спалах COVID-19, а також забезпечення медиків засобами індивідуального захисту.

"Крім того, інформуємо, що Законом України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" за бюджетною програмою "Проведення вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2" передбачено ще 2,6 млрд гривень", — зазначили в МОЗ.

Нагадаємо, компанія-посередник Crown Agents, яка закуповує вакцини від COVID-19, отримує за свої послуги відсоток від вартості закупленої партії. За умовами контракту з Україною, це 1%.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua