• USD 39.9
  • EUR 43.3
  • GBP 50.9
Спецпроєкти

Офіс майбутнього. Як у ПУМБ дбають про безпеку і комфорт співробітників

У банку ПУМБ торік відкрили технологічний і безпечний простір для роботи, навчання та живого спілкування

Новий диджитальний офіс на Лівому березі працює у форматі коворкінгу
Новий диджитальний офіс на Лівому березі працює у форматі коворкінгу
Реклама на dsnews.ua

Новий диджитальний офіс на Лівому березі працює у форматі коворкінгу, і кожен співробітник, незалежно від місця локації, може приїжджати працювати в ньому.

Наталія Косенко
Наталія Косенко
заступниця голови Правління ПУМБ та керівниця проєкту офісу майбутнього

Наша проєктна команда довго працювала над редизайном Ок-офісу і зробила неймовірне! Звичайний офіс перетворився на найбільш диджитальний та сучасний офіс ПУМБ. Нашим завданням було створити місце, куди дійсно хочеться приходити. Я дуже вдячна колегам за той шлях, який ми пройшли разом попри війну та інші перешкоди. Ок-офіс облаштований всім необхідним, щоб наші люди почувалися комфортно, могли продуктивно працювати і спілкуватись, і як результат — сприяли успіху ПУМБ і перемозі України!

Офіс має площу 3000 кв. м, займає два поверхи та працює за технологією "Розумний будинок". Він містить 398 робочих місць із індивідуальними шафами-локерами. Також у ньому 19 колл-румів для відеоконференцій, 9 мітинг-румів, 3 зони кавапоінтів, 4 кухні, душові кабіни, 2 тераси на свіжому повітрі та багато іншого.

Комфорт співробітників — один із пріоритетів банку. Саме тому в Ок-офісі передбачено місце і для роботи, і для відпочинку, кабінки для усамітнених дзвінків та великі зони для навчання великих команд. Під різні потреби в офісі створено персональні колл-руми для 1-4 осіб, переговорні кімнати на 4-10 осіб, кімнати-трансформери на 10-30 людей, конференц-зал на 30-45 осіб. Великі адаптивні зони навчання демонструють, що ПУМБ як роботодавець зацікавлений у розвитку співробітників. У багатофункціональному навчальному класі є мобільні меблі та мультимедійне обладнанням, гардероб та кавапоінт.

В офісних просторах є невеликі зони кавапоінтів, тихі зони Work & Lounge, оздоблені акустичними диванами, а також спортивна зала та відкриті тераси для роботи та відпочинку. Кухні та кавапоінти обладнані кавамашинами, пуріфаєрами, одноразовим посудом, тут діє принцип сортування сміття та наявні контейнери для збору використаних батарейок. Навіть у довгому коридорі є місця для відпочинку та спілкування.

Реклама на dsnews.ua

Елементи навігації допомагають орієнтуватися в складному просторі співробітникам, які не часто бувають в офісі. А у корпоративному телеграм-боті створений розділ, де опубліковані всі інструкції про користування офісом та його сучасним обладнанням. Зокрема, йдеться про систему Check-In/Сheck-Out. Офіс сповідує принцип спільного використання робочих місць, тож обов'язкова умова — бронювання місця через чат-бот, але й це здійснюється у два кліки.

Для співробітників, що відвідують офіс, передбачені професійні заняття з англійської мови та вечірня йога з тренером. В обідню перерву колеги мають можливість позайматися на тренажерах та пограти в настільний теніс. А після тренувань можна навіть прийняти душ (є кабіни оснащені рідким милом та феном).

Для оздоблення офісу використовувалися лише екологічні матеріали, що відповідають санітарним нормам. Зональний розподіл та індивідуальне управлення дають змогу обрати комфортний температурний режим у зоні роботи.

Також там передбачена система економії електроенергії та води: LED-освітлення у всьому офісі, регулювання яскравості в окремих зонах, датчики присутності у санвузлах для автоматичного увімкнення та вимкнення світла, сантехнічні прилади, що обладнані сенсорними елементами. А двері обладнані демпферами Active Stop, що забезпечують тихе та м'яке закривання. Потурбувався банк і про шумопоглинання в зонах коворкінгів та кол-румах.

У рамках безбар'єрності передбачений додатковий пандус, візуальні та тактильні елементи доступності в зоні входу, у транзитних зонах та дверних отворах відсутні пороги, а санвузол, пристосований для людей з обмеженими можливостями, оснащений системою виклику та оповіщення про допомогу.

В офісі також реалізована нова модель гарантування безпеки. А це сучасна система відеоспостереження у приміщення, автоматичні системи пожежної безпеки та диспетчеризації, передача сигналу "Тривога" в розділі "Помічник із фізичної безпеки" в телеграм-боті.

Все спроектовано за принципом "приміщення в офісі без замків". Тобто тут можливе зберігання особистих речей в індивідуальних локерах, керування ними за допомогою особистої перепустки або мобільного пристрою (смартфону), також наявні гардеробні кімнати.

Ок-офіс ПУМБ

Доступ у приміщення офісу можливий за технологією Face ID, перепустками із підвищеним рівнем захисту або ж з використанням мобільних пристроїв. Навіть на вуличній велопарковці встановлена система контролю доступу за особистою перепусткою.

Самі співробітники називають оновлений офіс офісом майбутнього і залюбки приходять сюди на роботу, попри те, що банк дає можливість працювати повністю віддалено.

Світлана Тихоненко
Світлана Тихоненко
начальниця управління з розвитку бренда роботодавця

ПУМБ — людиноцентрична організація, і людяність — фундамент нашої культури. Це відчувають як клієнти, так і співробітники. Турбота про фізичний, емоційний стан, безпеку наших працівників, їхній розвиток та комфорт важливі завжди, а зараз особливо. Тож новий сучасний офіс — це один із проявів нашої турботи та інвестицій задля комфортної та безпечної роботи команди. Відгуки наших співробітників та лідерські позиції ПУМБ у рейтингах роботодавців підтверджують, що ми правильному шляху.

    Реклама на dsnews.ua