• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Суд заарештував майно ставленика "єнакіївської мафії" на ринку "Столичний" Стельмаха, - ЗМІ

У четвер, 3 червня, Шевченківський районний суд виніс рішення про арешт майна Олександра Стельмаха, який є номінальним власником ринку "Столичний", і за даними ЗМІ, діє в інтересах так званої "єнакіївської мафії"

Реклама на dsnews.ua

Про це "Апострофу" повідомили джерела у суді.

За даними джерел "Апострофа", саме Стельмах перетворив один з найбільших сільськогосподарських ринків України на базу "єнакіївських тітушок", які незаконно збирали з підприємців необліковані готівкові кошти ("чорний нал"), а кошти в подальшому спрямовували на фінансування терористів на Сході країни.

Наразі Олександру Стельмаху вже вручено підозру за фактом шахрайства в особливо великих розмірах та заволодіння чужим майном. Йому загрожує відповідальність у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 12 років з конфіскацією майна. Сам він переховується від слідства та перебуває в міжнародному розшуку.

Завдяки цьому рішенню зʼявились підстави вважати, що звільнення ринку "Столичний" від представників "єнакіївської мафії" пришвидшиться, а згодом його повноцінна робота у законному полі буде відновлена.

    Реклама на dsnews.ua