• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Топ-20 найкращих роботодавців України

Традиційний фірмовий рейтинг «ВД» представляє в цьому номері топ-20 кращих роботодавців України
Фото: Shutterstock
Фото: Shutterstock
Реклама на dsnews.ua

У рейтинг увійшли як компанії з українськими власниками, так і українські "дочки" іноземних компаній. При відборі враховувався ряд критеріїв, що характеризують якість робочих місць і їх надійність. Зокрема, це збільшення числа співробітників і зростання зарплат у порівнянні з минулим роком, можливості для професійного і кар'єрного зростання співробітників. Також бралися до уваги особливості HR-стратегії і HR-політики компанії. Використовувалися відомості з різних відкритих джерел, в тому числі офіційна інформація компаній, відомості на сайтах з працевлаштування, повідомлення ЗМІ, думки галузевих експертів, відгуки працівників і здобувачів на форумах в соціальних мережах.

Ми прагнули представити в рейтингу по можливості широку регіональну географію компаній і в той же час широкий галузевий спектр. Складаючи топ-20, ми хотіли підкреслити досягнуті позитивні результати. Тому представляємо кращих роботодавців України в алфавітному порядку, без ранжирування за номерами.

Компанія: Winner Imports Ukraine

Привабливість для працівників: високі зарплати, програми підвищення кваліфікації, можливості кар'єрного зростання, корпоративні заходи
Галузь: імпорт і реалізація автомобілів
Локалізація послуг: всеукраїнська мережа центрів илерских

"Віннер Імпортс Україна" як частина "Віннер Груп Україна" є одним з лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу вже понад 26 років. Компанія є офіційним імпортером Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche і Bentley. Починаючи з 1992 р. імпортовано понад 130 тис. автомобілів і сформована дилерська мережа, яка пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування і клієнтський досвід світового рівня в більш ніж 50 дилерських центрах. Компанія націлена служити прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги і кар'єрні можливості.

"Віннер" налічує більше 1500 співробітників, включаючи дилерську мережу. Для забезпечення сервісу найвищого рівня всі члени команди "Віннер" проходять навчання в "Віннер Коледж". Програми підвищення кваліфікації включають навчання, конференції, тренінги. За рік в компанії проводиться понад 500 навчальних заходів.
"Віннер" - це команда, яка об'єднана спільною метою: надавати першокласні товари і послуги, підвищувати якість життя клієнтів. Компанія, зі свого боку, надає співробітникам найкращі кар'єрні можливості, щоб покращувати життя членів своєї команди. "Віннер" створює своїм співробітникам всі умови для ефективної роботи і повноцінного дозвілля.

Реклама на dsnews.ua

Життя в "Віннер" - це не тільки робота в успішній компанії, але і відпочинок, і спілкування заради створення командного духу. Компанія пропонує співробітникам корпоративні заходи як невід'ємну частину побудови потужної команди. Зокрема, проводяться різдвяна вечірка для працівників, річний пікнік для працівників і членів їх сімей, святкування корпоративних подій.

Також "Віннер" приділяє велику увагу інформаційним і комунікаційним заходів. Регулярно організуються зустрічі нових співробітників з топ-менеджментом, лідерські форуми для керівників, спільні зустрічі всіх співробітників для огляду досягнень і визначення цілей на наступний період.

В компанії створені розгалужені канали внутрішньої комунікації зі співробітниками: щорічне опитування співробітників для розуміння кроків для поліпшення роботи компанії; корпоративний щоквартальний журнал, що висвітлює досягнення компанії і окремих команд і плани на наступний період; використання онлайн-системи коворкінгу (спільної роботи) для оптимізації звітності, роботи над проектами і окремими завданнями.

Компанія: WOG

Привабливість для працівників: прозора система матеріальної мотивації, навчання фахівців, спецпідготовка для кар'єрного зростання, програма для випускників вузів і ін
Галузь: реалізація нафтопродуктів та інших товарів і послуг
Локалізація послуг: всеукраїнська мережа автозаправних комплексів

Компанія WOG управляє мережею автозаправних комплексів під брендом WOG, яка налічує близько 500 об'єктів у Києві та в усіх областях України. Мережа WOG - найбільша українська монобрендові мережа АЗК на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Щодня вона обслуговує 150 тис. клієнтів.

Також WOG - найбільший імпортер палива в Україні. Всі нафтопродукти в мережі WOG виключно імпортного виробництва і відповідають стандарту Євро-5. Компанія поставляє вісім сертифікованих видів палива з нафтопереробних заводів Литви, Румунії та Білорусі. На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, що дозволяє перевіряти паливо на відповідність стандартам на кожному етапі його доставки.

У 2013 р. компанія WOG розширила своє розуміння бізнесу та ринкову стратегію, сфокусувавши зусилля на ритейл-напрямку. Тоді ж прийнято рішення виходити за рамки АЗК, реалізовуючи товари і послуги в нетопливном сегменті. Заклади WOG CAFE сьогодні успішно працюють в аеропортах "Київ" ("Жуляни"), "Бориспіль" і "Львів", а також у швидкісних поїздах Інтерсіті.

У 2019 р. компанія WOG стала повноправним членом Європейської Бізнес Асоціації - найвпливовішого і численного об'єднання бізнесу в Україні. Асоціація об'єднує компанії, які ведуть свою діяльність прозоро, на антикорупційних принципах, у відповідності з діловою етикою та європейськими принципами ведення бізнесу.

Компанія WOG зацікавлена в комунікабельних, активних, ініціативних працівників, бажаючих стати частиною команди молодих, енергійних і успішних людей, здатних досягти самих амбітних цілей. Оскільки мережа АЗК компанії WOG покриває всю територію України, кожен бажаючий може знайти роботу в компанії WOG у своєму рідному місті або в будь-якому іншому, виходячи з особистої чи сімейної ситуації.

Завдяки прозорої системи матеріальної мотивації кожен співробітник заробляє пропорційно витраченим зусиллям. Корпоративний тренінговий центр систематично проводить навчання фахівців для всіх рівнів. І вже через півроку роботи в компанії можна зайняти керівну посаду, успішно пройшовши програму спеціальної підготовки.

У зв'язку з активним ростом мережі автозаправних комплексів WOG по всій території України компанія запрошує у свою команду кращих випускників вузів. Для них діє програма "Хочу всім заправляти". З її допомогою можна навчитися всього, що потрібно знати і вміти для того, щоб стати успішним керівником і ефективно управляти людьми і бізнесом.

Компанія: Воля

Привабливість для працівників: прозорі своєчасні виплати, конкурентні зарплати, програми кар'єрного зростання, профорієнтаційні центри для молоді, смарт-стажування для студентів
Галузь: телекомунікації
Локалізація послуг: 34 міста, 19 регіонів України

"Воля" - загальнонаціональний український телекомунікаційний провайдер, який надає сучасні телекомунікаційні послуги в 34 містах 19 регіонів України: аналогове, цифрове, HD - та інтерактивне телебачення ВОЛЯ HD Smart, високошвидкісний інтернет, а також хмарні рішення і послуги найбільшого в Україні дата-центру. Серед акціонерів компанії: Європейський банк реконструкції та розвитку, Providence Equity Partners, Goldman Sachs, UBS AG, Sigma Bleyser.

Вже кілька років компанія "Воля" розробляє внутрішні програми для своїх співробітників. Зокрема, це програма кадрового резерву (talent pool). Щороку проводиться оцінка персоналу. Тих, у кого керівники бачать потенціал до подальшого зростання в найближчий рік і при цьому у самого співробітника є мотивація до розвитку, керівник рекомендує як кандидата в кадровий резерв. Також діють програма планування кар'єри і програма просування на керівні посади. Таким чином в компанії допомагають колегам будувати успішні кар'єри.

В цьому році в компанії прийняли рішення створити програми для студентів та молоді, аналогічні тим, які діють для співробітників компанії. З цією метою на базі компанії "Воля" створені профорієнтаційні ассессмент-
центри, в яких можуть безкоштовно взяти участь студенти перших курсів і школярі випускних класів.

У таких ассессмент-центрах молоді люди можуть пройти профорієнтацію, отримати поради від професійних рекрутерів і дипломованих психологів. Це рекомендації про те, як правильно вибрати спеціальність, які у студента є внутрішні таланти, які здібності потрібно розвивати, яка професія підійде краще всього, загальні рекомендації щодо подальшого особистісного та кар'єрного розвитку. Також учасники дізнаються, як створити гарне резюме, пройти співбесіду або тестування і знайти роботу мрії за фахом.

У 2019 р. "Воля" запустила новий формат стажувань для студентів четвертих-п'ятих курсів і випускників. Смарт-стажування - це прекрасна можливість отримати реальний досвід роботи і вказати його в резюме. Ніхто не б'є байдики, не перекладає папірці і не носить кави. Тільки реальні кейси з життя компанії та справжня робота. Місяць кожен стажер працює над власним проектом в обраному напрямку під керівництвом куратора. В кінці стажування учасники захищають свої проекти перед топ-менеджерами. Найкращі стажери отримують стипендію від компанії "Воля" на наступні півроку.

Компанія: ДТЕК Енерго

Привабливість для працівників: стабільна виплата зарплати з щорічною індексацією вище рівня інфляції, повний соціальний пакет, забезпечення безпечних умов праці, професійний та кар'єрний зріст

Галузь: вугільна генерація
Локалізація послуг: Донецька, Дніпропетровська, Вінницька, Запорізька, Івано-Франківська, Луганська, Львівська області

ДТЕК Енерго - операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля і генерацію електроенергії. Входить в структуру енергетичного холдингу ДТЕК - найбільшого приватного інвестора в енергетику України. До складу ДТЕК Енерго входять 15 вугільних шахт і чотири вуглезбагачувальні фабрики, вісім ТЕС і одна ТЕЦ, два машинобудівних заводу. Компанія є одним з найбільших роботодавців у країні - на її підприємствах працює більше 50 тис. співробітників.

ДТЕК Енерго прагне залучати та утримувати кращих фахівців на ринку праці. В компанії існує проект "Покоління", спрямований на те, щоб забезпечити виробничі підприємства кваліфікованим персоналом. Компанія надає гнучку систему пільг, можливість розвивати свій потенціал в корпоративному університеті Академія ДТЕК, щорічно направляє фінансові засоби для організації відпочинку та оздоровлення працівників і членів їх сімей, а також на медичне страхування.

Один з ключових пріоритетів ДТЕК Енерго - виробнича безпека і побудова культури уважного ставлення до власного життя. За останні три роки інвестиції в безпеку праці склали понад 1,5 млрд грн. Культура безпеки праці кожного працівника, який знає, як виявити і вчасно запобігти ризикам, а також розвиток у керівників такої важливої компетенції, як лідерство в питаннях безпеки, є одним з найважливіших напрямків роботи.

Компанія: INTERTOP Ukraine

Привабливість для працівників: офіційне працевлаштування, гнучкий графік, конкурентні зарплати, програма знижок для співробітників, система мотивації, безкоштовна форма та взуття
Галузь: fashion-ритейл
Локалізація послуг: всеукраїнська мережа магазинів

INTERTOP Ukraine - лідер роздрібного ринку взуття і одягу. Під управлінням компанії в 52 містах України знаходяться 126 магазинів і 14 мульти - і монобрендових мереж: Intertop, Armani Exchange, Emporio Armani, Clarks, Ecco, Geox, Marc o'polo, Napapijri, Skechers, Timberland, дитяча мережа Intertop kids, аутлети Intertop outlet і Birka, а також новинка 2019 р. - культовий американський outdoor-бренд The North Face.

У портфелі INTERTOP Ukraine більше 200 провідних світових брендів, а також власна торгова марка Braska. З 2017 р. Intertop почав активно співпрацювати з українськими виробниками взуття. Постачальниками рітейлера стали понад 20 фабрик, у тому числі Gem (Київ), Papuchi і setex tm (Львів), Emmelie Delage (Харків), Passio Lux Stile і Bistfor (Бровари), Mioparenti, Gama (Дніпро) та інші. Крім офлайн-роздробу, INTERTOP Ukraine розвиває e-commerce напрямок, середньомісячний трафік оnline-магазину intertop.ua у 2018 р. склав 2,5 млн.

За 2018 р. компанія перерахувала до держбюджету України понад 78 млн грн податків на зарплату. В компанії працюють понад 1600 співробітників.

За 25 років компанія накопичила багатий досвід у торгівлі якісної зарубіжної та української взуттям, одягом і аксесуарами, що дозволяє надавати покупцям тільки кращу і першокласну продукцію. Маючи на рахунку понад 100 магазинів по країні, INTERTOP Ukraine дає можливість почати свій професійний шлях і побудувати успішну кар'єру в крутий fashion-компанії.

Працювати в INTERTOP Ukraine приємно і вигідно, оскільки компанія завжди заохочує, підтримує і стимулює до росту і розвитку кожного співробітника. Поточна мотивація сприяє особистого достатку і прагнення рухатися вперед. Компанія пропонує можливість працювати за гнучким графіком (4-6-8 годин), що особливо привабливо для студентів і тих, хто хоче працювати за сумісництвом. Є можливість вибору місця роботи ближче до будинку або місця навчання.

Працевлаштування в INTERTOP Ukraine виключно офіційне, c білої заробітною платою. Працівникам, для кого це перше місце роботи, компанія заводить трудову книжку.

В INTERTOP Ukraine діє персональна програма знижок для співробітників. Компанія забезпечує безкоштовною формою і парою взуття два рази в рік. Кожен місяць компанія проводить акції для співробітників з продажу, переможці яких отримують подарунки від пари взуття до поїздки за кордон. Ставши членом команди INTERTOP Ukraine, співробітник отримує безцінний досвід та заряд позитивних емоцій.

Компанія: Кернел

Привабливість для працівників: інноваційне середовище, конкурентний компенсаційний пакет, відкритість і довіра у командах, високий рівень професіоналізму колег, life-work balance
Галузь: агропромисловий комплекс
Локалізація послуг: всеукраїнська мережа підприємств

"Кернел" - найбільший у світі виробник і експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. На частку компанії припадає близько 8% світового виробництва соняшникової олії. Свою продукцію "Кернел" поставляє в більш ніж 80 країн світу. У 2018/19 маркетинговому році компанія експортувала 6,1 млн т зернових, що є абсолютним рекордом серед агропідприємств України.

Сьогодні в компанії працюють 14 тис. осіб. Кожен спеціаліст в компанії має можливість підвищувати свої професійні та особисті компетенції завдяки участі в унікальних проектах.

"Ми руйнуємо стереотипи про застарілих і непрестижних аграрних професій - від плуга до дронам, BigData і штучного інтелекту! І підтверджуємо це сучасними умовами праці та рівнем доходів. Сьогодні є можливість отримувати дохід у розмірі 20-25 тис. грн на місяць для універсального механізатора, причому працювати він буде на сучасній техніці в комфортних умовах", - говорить керівник департаменту персоналу "Кернел" Наталія Кульчицька.

"Кернел" дає співробітникам можливість освоювати суміжні спеціальності або області. Впроваджено проекти "Універсальний інженер" і "Універсальний механізатор", де фахівці можуть розширити свою область експертизи. Також діє програма "Внутрішній Кернел Шанс" для співробітників компанії. Вона створена для розвитку ініціативних фахівців, які хочуть і готові розвиватися і рухатися по кар'єрних сходах.

Для студентів без досвіду, які хочуть працювати в компанії, з 2011 р. діє освітній проект "Зовнішній Кернел Шанс". Він включає оплачуване стажування, навчання і практику на провідних підприємствах з перспективою постійного працевлаштування. "Кернел" прагне розкрити потенціал молодих фахівців, забезпечити їм перспективи професійного росту і сприятливі умови для роботи і життя в сільській місцевості. Компанія надає студентам можливість працювати з унікальними експертами і провідними світовими інноваційними технологіями.

Компанія заохочує участь у проектах Ліга чемпіонів та Суперліга. Співробітники, які досягають видатних виробничих показників, нагороджуються додатково до бонусному фонду преміями та цінними призами на корпоративних заходах для кращих команд. Також "Кернел" розвиває культуру інноваційності - в рамках проекту "Є Ідея" будь-який співробітник може подати ідею та отримати підтримку в її реалізації, а такі інструменти, як Hackathon, допомагають учасникам реалізовувати складні завдання.

Компанія: Київстар

Привабливість для працівників: конкурентні зарплати, програми мотивації, тренінги, міжнародний досвід роботи; програма адаптації Get KyivStarted для новачків
Галузь: телекомунікації
Локалізація послуг: всеукраїнська мережа підрозділів

Київстар - найбільший оператор телекомунікацій України за кількістю абонентів, який надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Абонентами компанії є понад 26 млн клієнтів мобільного зв'язку і понад 800 тис. клієнтів фіксованого широкосмугового інтернету.

"Київстар" входить до складу групи VEON - однієї з найбільших у світі інтегрованих телекомунікаційних компаній з головним офісом в Нідерландах. Київстар досяг значних успіхів завдяки інвестиціям в розвиток мобільної мережі, яка охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж. Компанія надає роумінгові послуги в 195 країнах на п'яти континентах.

Київстар є особливо привабливим роботодавцем і для досвідчених фахівців, менеджерів, і для людей, які тільки починають свою кар'єру, причому незалежно від віку. У компанії успішно функціонують програми стажувань для молоді та студентів, так і для людей, які з різних причин на довгий час випали з робочого процесу, або хочуть повністю змінити рід діяльності.

Для новачків діє зручна програма адаптації Get KyivStarted. Вона включає онбординг-додаток, Welcome pack, Buddy-програму і Welcome training.

Компанія робить все від неї залежне, щоб кожен працівник відчував себе комфортно на своєму робочому місці. У компанії великий акцент робиться на розвиток персоналу, є можливість працювати віддалено або за індивідуальним графіком.

Київстар пишається своїми програмами мотивації для співробітників і регулярними бізнес-кампусі. Працюючи в компанії Київстар, її співробітники отримують міжнародний досвід роботи, адже багато проекти реалізуються не тільки в Україні, але і в країнах групи VEON.

Компанія: Кока-Кола Беверіджиз Україна

Привабливість для працівників: унікальний міжнародний досвід, привабливий компенсаційний пакет, програми StartwithCoke і Coca-Cola Management Trainee Program, корпоративна соціальна відповідальність компанії
Галузь: виробництво безалкогольних напоїв
Локалізація послуг: головний офіс і завод у Київській обл., торгові філії по Україні

Іноземне підприємство "Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед" - лідер на українському ринку безалкогольних напоїв. Кока-Кола стала однією з перших міжнародних компаній, яка виявила зацікавленість працювати на українському ринку. За 27 років своєї діяльності інвестиції системи Кока-Кола в економіку України склали майже $500 млн.

Компанія виробляє і продає популярні у всьому світі безалкогольні напої Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola light, Fanta, Sprite, Schweppes, а також воду BonAqua, соки Rich, Rich Kids, холодний чай Fuzetea і енергетичні напої Burn, Gladiator.

На підприємстві працюють близько 1500 співробітників, кожне робоче місце в Кока-Колу створює 19 додаткових робочих місць у суміжних галузях української економіки (згідно дослідженню GfK Україна за 2018 р.).

"Кока-Кола Беверіджиз Україна" - це динамічна компанія, де працівники націлені на досягнення найвищих результатів, працюючи як одна згуртована команда однодумців. Це справжня школа бізнесу для співробітників, прагнуть до отримання нових знань, до підвищення професійних навичок, кар'єрного зростання.

У компанії успішно працюють програми посиленого розвитку лідерських навичок, існує культура наставництва та обміну досвідом. Програма стажування StartwithCoke дозволяє випускникам і студентам за півроку придбати навички і різноплановий досвід роботи, підготуватися до позиції спеціаліста і експерта. Програма для випускників Coca-Cola Management Trainee Program дає можливість за два роки роботи в різних відділах пройти шлях від початківця фахівця до менеджера, прийняти участь у розробці важливих проектів.

Основні переваги роботи у "Кока-Кола Беверіджиз Україна": унікальний досвід для співробітників, який включає амбітні завдання, постійне вдосконалення навичок і знань, відкриті можливості для зростання і міжнародний досвід.

Офіційне працевлаштування з усіма соціальними гарантіями, привабливий компенсаційний пакет, що включає як стабільну заробітну плату, так і додаткові блага, такі як дотація на харчування, медична страховка, страхування життя та інше. Компанія особливо пишається підходом "Одна Команда - Одна Сім'я", який дозволяє всім відчувати себе частиною великої родини Кока-Кола і святкувати успіхи разом.

Крім цього, важливим чинником є корпоративна відповідальність компанії і можливість для працівників брати участь в програмах корпоративного волонтерства, таких як Зелений день донора та ін.

Компанія: Креді Агріколь Банк

Привабливість для працівників: повний соціальний пакет, система бонусів, тренінги, програми міжнародного обміну, спортивні та корпоративні заходи та ін.
Галузь: банківські послуги
Локалізація послуг: всеукраїнська мережа відділень

Креді Агріколь - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі-Credit Agricole Group (Франція). Банк працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу і приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу.

Надійність та ділову репутацію Credit Agricole підтверджують найвищі можливі в Україні рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів і самих банків, а також 280 тис. активних приватних клієнтів і 17 тис. корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого і середнього бізнесу.

Креді Агріколь - соціально відповідальний банк, який підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності We Care!. Програма фокусується на кількох напрямках: благодійність і волонтерство, екологія, турбота про співробітників та спонсорство.

Креді Агріколь пропонує великий компенсаційний пакет для своїх співробітників. Він включає конкурентну зарплату, медичну страховку, можливість внутрішнього та зовнішнього навчання, систему преміювання, міжнародні програми обміну, мотиваційні поїздки, спортивні та корпоративні заходи, систему знижок і бонусів від партнерів і пільгові умови кредитування. Така масштабна програма підтверджує прагнення банку піклуватися про співробітників і дякувати їм за професійну роботу.

Банк уважно ставиться до підбору персоналу і прагне забезпечити рівні умови та можливості для всіх кандидатів. Особливо цінуються унікальні знання і досвід потенційних співробітників, а також щире бажання вчитися і розвиватися в професійній сфері.

Компанія: L'oreal Україна

Привабливість для працівників: конкурентний рівень заробітної плати, соціальна програма Share&Care для співробітників, програма розвитку молодих талантів, індивідуальні програми розвитку співробітників
Галузь: косметика і парфюмерія
Локалізація послуг: філія в Києві

L'oréal - Група номер один у світі в індустрії краси і б'юті-технологій. Компанія l'oreal Україна має чотири підрозділи основної діяльності: продукції масового попиту, професійної продукції, продукції люкс, активної косметики. Також до складу компанії входять загальні служби: логістика, фінансова та адміністративна служби, HR-департамент, науковий та юридичний відділи та команда корпоративних комунікацій.

Культура l'oréal орієнтована на розвиток і турботу про співробітників. Саме тому компанія інвестує в компенсаційні пакети співробітників і додаткові блага. Рівень заробітних плат регулярно переглядається у відповідності з ринком, експертизою та досвідом співробітника, а також досягнутими результатами на займаній посаді.

Такий підхід у даний час впроваджено в кожній країні, в якій представлена компанія. Також працівники отримують премію кінця року (Worldwide Profit Sharing) за виконання поставленого плану країні.

Для компанії дуже важливим є те, як співробітники почуваються на роботі, їх мотивація і баланс між роботою і особистим життям. Саме для цього на глобальному рівні Групою l'oréal запущена соціальна програма Share&Care, яка створює для співробітників кращі умови праці і забезпечує соціальними благами в чотирьох напрямках: захист (страхування життя, страхування здоров'я), турбота (програма оздоровлення, компенсації ланчів, нарахування додаткових днів відпустки за стаж роботи), баланс (додаткові дні відпустки для чоловіків при народженні дитини, можливість плавно виходити з декретної відпустки, робота на дому двічі на місяць), задоволення (корпоративні заходи і поїздки, короткі п'ятниці, програми лояльності з салонами краси і брендові бутіки для співробітників).

Стратегія компанії по набору персоналу спрямована на залучення спеціалістів з досвідом роботи, так і на розвиток молодих талантів. У l'oréal Україна є кілька програм стажувань: літня практика, річні стажування в департаментах Маркетингу, Комерції та Фінансах, Діджитал, а також програма розвитку молодих талантів Management Trainee program. Компанія активно розвиває партнерські відносини з провідними вузами України та бере участь у ярмарках вакансій. L'oréal Україна також пропонує студентам старших курсів прийняти участь у міжнародній бізнес-грі l'oréal Brandstorm. Кращі команди, які представили свої інноваційні ідеї, за підсумками співбесіди у фіналі гри можуть бути запрошені для проходження стажування в компанії, а найкраща команда представляє Україну на фіналі в Парижі.

Компанія: МакДональдз

Привабливість для працівників: конкурентні зарплати, гнучкий графік роботи, премії, заохочення, нічне надбавка, знижка на харчування, можливості кар'єрного росту
Галузь: ресторанний бізнес
Локалізація послуг: мережа ресторанів "МакДональдз" у 20 містах України

Компанія "МакДональдз Юкрейн Лтд" є одним з найбільших іноземних інвесторів в Україні: у розвиток мережі "МакДональдз" і інфраструктури в Україні компанією вже вкладено близько $225 млн. Ресторанів "МакДональдз" успішно працюють у Києві, Борисполі, Броварах, Вінниці, Дніпропетровську, Житомирі, Запоріжжі, Кременчуці, Кривому Розі, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Харкові, Херсоні, Черкасах, Чернігові.

"МакДональдз" надає можливість почати професійний ріст без досвіду роботи і побудувати успішну кар'єру у великій міжнародній компанії. Працевлаштування в "МакДональдз" виключно офіційне. Компанія заводить трудову книжку для осіб, які не мають досвіду роботи. Одне з головних правил "МакДональдз" - це захист кожного працівника у відповідності з нормами трудового законодавства України.

У "МакДональдз" можна працювати за сумісництвом. Працівник управляє власним графіком самостійно. Звичайно, на роботу треба приходити вчасно. Але це "вчасно" співробітник вибирає самостійно. Він сам вирішує, скільки годин на тиждень (але не менше чотирьох годин) може присвятити роботі, вибирає, яка зміна йому підходить найкраще, і компанія створює для нього графік, який збалансує його переваги з потребами бізнесу.

Завдяки цьому в "МакДональдз" можна поєднати навчання, роботу і особисте життя. Більше 50% працівників "МакДональдз" в Україні - студенти. Також працювати в "МакДональдз" зручно молодим мамам. 43% персоналу "МакДональдз" в Україні - це працівниці, у яких є діти.

Новачкові допомагають швидко увійти в курс справи і всьому навчитися, відточити навички та отримати досвід, вирости професійно і особисто та досягти високих результатів. Інструктор з навчання завжди надасть допомогу і дасть пораду.

У "МакДональдз" діють системи преміювання і заохочення працівників. При цьому відсутні штрафи для будь-яких працівників. Надбавка за роботу в нічний час становить 30% до тарифу. Всі співробітники мають знижку на харчування в розмірі 50%, яку вони можуть використовувати під час обідньої перерви протягом зміни. Лікарняні і відпустки оплачуються згідно українському законодавству, оскільки компанія працює виключно в правовому полі України.

У "МакДональдз" дійсно готові запропонувати кар'єрне зростання працівникам, які цього бажають. Всі директори ресторанів "МакДональдз" в Україні розпочали свій професійний шлях в компанії з посади працівника закладу.

Компанія: Метінвест

Привабливість для працівників: високий рівень і випереджаючі темпи зростання зарплат, повний соціальний пакет та ін
Галузь: гірський видобуток і металургія
Локалізація послуг: Маріуполь, Запоріжжя, Кривий Ріг

Група "Метінвест" є одним з найбільших роботодавців у Дніпропетровській області (Центральний, Північний, Інгулецький Гзк), а також у Донецькій (ММК їм. Ілліча, МК "Азовсталь", Авдіївський КХЗ, "Інкор і Ко") і Запорізькій ("Запоріжсталь", "Запоріжкокс", "Запоріжвогнетрив").

З 1 квітня група "Метінвест" підвищила заробітну плату працівникам своїх українських підприємств в середньому на 15%. Найбільшу прибавку до зарплати отримали ремонтники, інженери-технологи і лінійні керівники. Підвищення не торкнулося керівників підприємств та працівників керуючої компанії.

Також з квітня підприємства групи перейшли на систему єдиного окладу: за кожною робочою професією закріплюється конкретний оклад. При цьому всі фахівці робітничих професій зможуть отримати винагороду зверх окладу, виходячи з індивідуальної оцінки ефективності.

У минулому році "Метінвест" переглядав рівень заробітних плат двічі: у квітні доходи працівників зросли в середньому на 20%, а в жовтні - ще на 10%. Середня зарплата на підприємствах групи в Україні в 2018 р. становила близько 18 тис. грн.

"Ми підвищуємо заробітну плату найбільш затребуваним робітничим на підприємствах, щоб залишатися конкурентоспроможними на ринку праці і підвищувати внутрішню ефективність. Наша мета - поступово скоротити розрив у доходах між українськими металургами та їх європейськими колегами. Створити умови для того, щоб українці не шукали заробітку за кордоном, а могли заробляти вдома, у своїй країні", - говорить генеральний директор групи "Метінвест" Юрій Риженков.

Група піклується про соціальну захищеність своїх працівників, надаючи їм пакет соціальних пільг та гарантій. Ці зобов'язання закріплені в колективних договорах. Соціальний пакет включає як обов'язкові (не передбачені законодавством), так і добровільні компенсації, а також добровільне медичне страхування. "Метінвест" реалізує комплекс заходів соціальної підтримки працівників: виплату матеріальної допомоги, оздоровлення працівників і членів їх сімей, заохочення до свят, ювілейних та пам'ятних дат. Також компанія дбає про поліпшення соціально-побутових умов працівників, оплачує їх навчання, дає додаткові пільги молодим працівникам, проводить культурно-масові заходи та свята в містах присутності.

"Метінвест" надає співробітникам широкі можливості для професійного зростання. Працює програма кадрового резерву: перш ніж розмістити вакансію, підходящих кандидатів шукають серед фахівців, які вже працюють в компанії.

Компанія: МЕТРО Кеш енд Керрі Україна

Привабливість для працівників: офіційне працевлаштування, конкурентні зарплати, навчання і розвиток, заохочення, пільги, страхування, харчування, закордонні стажування та ін.
Галузь: оптова торгівля продовольчими та іншими товарами
Локалізація послуг: всеукраїнська мережа магазинів

Компанія "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" є дочірньою структурою німецької МЕTRO AG. Ця компанія є найбільшим німецьким інвестором в Україні. Обсяг інвестицій перевищив 550 млн євро. Сьогодні "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" налічує 25 центрів оптової торгівлі в 17 містах. Оптові торгові центри компанії пропонують асортимент з 30 тис. найменувань продовольчої та непродовольчої продукції для професійних покупців: представників роздрібної торгівлі, ресторанно-готельного бізнесу, сервісних компаній та офісів. Обсяг продажів "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" за 2017/18 фінансовий рік (жовтень 2017 р. - вересень 2018 р.) склав 523 млн євро.

Компанія об'єднує понад 3 тис. співробітників. Робота в METRO - відмінний шанс для розвитку кар'єри. Компанія є одним з провідних міжнародних роботодавців в Україні. Мережа центрів оптової торгівлі продовжує динамічний розвиток і тому постійно проводить набір нових співробітників на вакантні посади.

Компанія запрошує приєднатися до колективу професіоналів активних, відповідальних, ініціативних, амбітних людей, які мають бажання і вміють працювати. Молоді працівники, які отримали роботу в METRO, знайомляться з основними принципами компанії, що визначають, яка поведінка необхідно для досягнення кращих результатів у розвитку бізнесу і залученні нових клієнтів.

Щоб підвищити якість життя своїх співробітників, компанія вводить додаткові ініціативи і компенсації. Гідна оплата праці, заохочення і пільги - складові загальної стратегії роботи з персоналом. Такий підхід допомагає домогтися реальних комерційних результатів і дозволяє компанії залучати та утримувати кращих фахівців ринку праці. Працівникам, у яких скрутне матеріальне становище, виявляється істотна матеріальна допомога.

Здобувач, який відгукнувся на вакансію в METRO, ставши співробітником компанії, отримує: офіційне працевлаштування згідно з законодавством України, роботу в дружньому та професійному колективі, медичне страхування/страхування життя, щорічну оплачувану відпустку, компенсацію на харчування, знижку на покупки в ТЦ METRO. Компанія забезпечує працівників спецодягом і засобами захисту і проводить постійне навчання з охорони праці.

У співробітників є можливість скористатися широким спектром розвиваючих та навчальних програм, а також отримати досвід в інших країнах присутності МЕТРО. Щорічно близько 200 співробітників отримують просування. 77% керівників зросла всередині організації.

Компанія: Монделис Україна

Привабливість для працівників: конкурентні зарплати, надбавки та заохочення, пільги і знижки, програми навчання і розвитку і ін
Галузь: харчова промисловість
Локалізація послуг: Сумська та Київська області

"Монделис Україна" входить до складу групи Mondelēz International - одного з найбільшого в світі виробника шоколадної продукції, печива та жувальної гумки. Компанії належать Тростянецька фабрика ЗАТ "Монделис Україна" в Сумській області та дочірнє підприємство ТОВ "Чіпси Люкс" у Старих Петрівцях біля Києва. Компанія працює в Україні з 1994 р. і до 2014-го була відома як "Крафт Фудз Україна".

Команда "Монделис Україна" налічує більше 1000 співробітників. Безумовний пріоритет роботи компанії - люди. Для створення привабливого ціннісного пропозиції співробітникам компанія пропонує конкурентоспроможну винагороду, а також ряд соціальних пільг і додаткових благ. Серед таких пільг: медичне страхування працівників і можливість застрахувати рідних по корпоративними тарифами; страхування життя від нещасного випадку і критичних захворювань; оплачуване харчування; службовий автомобіль для ряду посад; знижки для співробітників на весь асортимент продукції Mondelēz, а також безліч інших заходів і програм, які і роблять компанію Great Place to Work для кожного співробітника.

Компанія відрізняється особливою культурою, яка базується на трьох основних цінностях:
• любимо наших споживачів і бренди;
• ростемо кожен день;
• чинимо правильно.

Саме завдяки відданості цим цінностям команда "Монделис Україна" діє злагоджено та ефективно, а компанія є успішною і зарекомендувала себе надійним партнером і привабливим роботодавцем.

У "Монделис Україна" впевнені, що сила команди в єдності, різноманітності та надання рівних можливостей. Саме тому компанія реалізує низку ініціатив, спрямованих на підтримку гендерного балансу серед співробітників і менеджменту компанії, прийняття і повага відмінностей.

Компанія: МХП

Привабливість для працівників: конкурентна оплата праці, система премій і пільг, соціальний пакет, реальні кар'єрні перспективи і програми розвитку
Галузь: рослинництво, тваринництво, харчова промисловість
Локалізація послуг: понад 30 підприємств, що провадять діяльність у 14 регіонах України

Агроіндустріальний холдинг МХП виріс із зернового трейдера "Миронівський хлібопродукт" і являє собою вертикально-інтегровану компанію, що займається рослинництвом, виробництвом кормів, вирощуванням птиці, переробкою м'яса та іншою діяльністю. Загальний штат підприємств холдингу становить 28 тис. співробітників.

Будучи одним з найбільших роботодавців в Україні, МХП прагне створити безпечні і сприятливі умови для всіх своїх співробітників, піклується про підвищення рівня їх професіоналізму, про зміцнення здоров'я і благополуччя в цілому. Компанія постійно вдосконалює робоче середовище для співробітників, покращує умови їх праці, надає підтримку у формі найрізноманітніших додаткових переваг і послуг. Зокрема, це пільгове харчування, безкоштовний трансфер на роботу і з роботи, відпустка по догляду за дитиною до трьох років і багато іншого.

"Успіх та лідерські позиції на агропромисловому ринку України компанія "Миронівський хлібопродукт" досягла в надзвичайно короткий термін, - каже голова МХП Юрій Косюк. - Запорука нашого успіху - в стратегічному капіталі: в МХП завжди і на всіх рівнях цінували професіоналізм: від топ-менеджменту до стажистів і молодих фахівців. Саме останні мають найбільші можливості в "Миронівському хлібопродукті": коли цілеспрямований і розумний випускник українського вузу робить крок назустріч МХП - МХП робить крок назустріч. Крім реальних кар'єрних перспектив, ми пропонуємо своїм співробітникам всі ті гарантії, які дозволяють їм приділити всі сили роботі та професійної самореалізації. Для тих, хто готовий працювати і ставати кращим фахівцем не тільки в Україні, але і в світі, чиї професійні амбіції надзвичайно високі, в нашій компанії обов'язково знайдеться гідне місце, великі перспективи і відповідну винагороду".

Враховуючи швидкий розвиток і перспективи, МХП робить ставку на молодих спеціалістів, які хочуть працювати і розвиватися в агробізнесі. Кожен, хто отримав від спеціальність агронома і механіка до ветеринара і технолога, від економіста та бухгалтера до інженера з автоматизованих систем керування виробництвом і енергетика, може реалізувати себе як фахівця і отримати безцінний досвід, ставши частиною команди МХП. В рамках програми "МХП СТАРТ" компанія пропонує: відвідати виробничі потужності холдингу (екскурсія), пройти практику на найсучаснішому обладнанні, пройти стажування та стати професіоналом своєї справи. Взяти участь у проекті можуть студенти всіх спеціальностей аграрних і технічних вузів України.

Компанія: Нестле

Привабливість для працівників: зростання числа робочих місць, конкурентоспроможні зарплати, приваблива система заохочень, здорові обіди за рахунок компанії та ін
Галузь: харчова промисловість
Локалізація послуг: Львів, Торчин, Харків

Швейцарська компанія Nestlé S. A. володіє в Україні львівську кондитерську фабрику "Світоч", фабриками "Торчин" (один з лідерів у сегменті холодних соусів) і "Мівіна" (провідний український виробник продуктів швидкого приготування). У липні 2011 р. Nestlé відкрила NBS Lviv ("Нестле Бізнес Сервіс Львів"), що став п'ятим у світі внутрішнім сервіс-центр Nestlé (до чотирьох інших сервіс-центрах - в Бразилії, Гані, Єгипті та на Філіппінах - нещодавно додався ще один у Португалії). Він забезпечує обслуговування фінансових операцій і процесів з управління персоналом для компаній групи в більш ніж 40 країнах світу. За минулі роки команда NBS Lviv зросла з 50 до понад 1200 працівників.

В цілому в бізнес Nestlé в Україні зараз задіяні понад 5 тис. працівників. Компанія регулярно інвестує в модернізацію і розширення виробництва, що супроводжується збільшенням кількості робочих місць. Так, на фабриці "Світоч" запущені три нові лінії по виробництву вафель - 2000, 2012 і 2017 роках У квітні 2018 р. Nestlé розпочала реконструкцію і модернізацію фабрики "Мівіна" в Харкові по виробництву вермішелі швидкого приготування і сухих приправ. Цей проект, який планується інвестувати 700 млн грн, повинен бути завершений до 2021 р.

У багатьох країнах компанія Nestlé реалізує програми Health&Wellness ("Здоров'я і добре самопочуття") для працівників, що включають підтримку здорового способу життя і здорового раціону, профілактику хвороб, повсякденний догляд за дітьми, гнучку схему заохочень і гнучкі умови роботи. Nestlé в Україні також активно розвиває даний напрямок і впроваджує різні ініціативи для забезпечення здоров'я працівників, підвищення їх добробуту, поліпшення умов і підвищення безпеки праці. Nestlé в Україні забезпечує співробітникам конкурентоспроможні зарплати, можливості навчання та побудови кар'єри, привабливу систему заохочень, здорові обіди за рахунок компанії.

Протягом 8 років компанія розвиває ініціативу щодо працевлаштування молоді. Метою цієї програми є допомога молодим людям у віці до 30 років у працевлаштуванні і професійній підготовці. В Україні компанія проводить заходи для студентів в партнерстві з національними університетами, дає можливість пройти стажування на виробництві та офісах у Львові та Києві, а також ділиться досвідом бізнес-кейсів зі студентами.

Компанія: Укргазбанк

Привабливість для працівників: високі зарплати, система преміювання, соціальний пакет і пільги, можливості для професійного та кар'єрного зростання та ін.
Галузь: банківські послуги
Локалізація послуг: всеукраїнська мережа відділень

АБ "Укргазбанк" - один з самих надійних та динамічних українських банків. На даний момент 94,9409% його акцій належать державі. Впевнене просування нових банківських продуктів на внутрішніх та міжнародних ринках забезпечили ват АБ "Укргазбанк" зростання ділової репутації, основних фінансових показників та клієнтської бази. Банк активно нарощує масштаби діяльності, як шляхом збільшення обсягу операцій на банківському ринку так і шляхом територіальної експансії.

За вісім місяців 2019 р. Укргазбанк заробив 313 млн грн прибутку. Це результат впровадження сучасних продуктів та онлайн-сервісів, підвищення рівня і якості обслуговування, зростання клієнтської бази банку в цілому. Завдяки реалізації нових проектів активи Укргазбанку зросли до 110 млрд грн. Клієнтами Укргазбанку зараз є понад 1,8 млн українців, понад 62 тис. підприємців сегменту малого та середнього бізнесу та понад 6 тис. великих підприємств. У поточному році новими клієнтами банку стали ще півмільйона українців. Всі ці досягнення - результат злагодженої і високопрофесійної роботи всієї команди Укргазбанку.

Своїм співробітникам Укргазбанк забезпечує: офіційне працевлаштування та соціальні гарантії; конкурентний рівень оплати праці, що відповідає досвіду та кваліфікації кожного працівника; систему преміювання за результатами роботи; соціальний пакет і пільги. Також співробітники Укргазбанку отримують комфортне середовище для роботи в команді професіоналів-чудові можливості для застосування свого досвіду і знань, професійний розвиток і навчання, можливості для побудови кар'єри.

Укргазбанк дбає про залучення і утримання талантів. У 2018 р. до його команди приєдналося 133 працівника. На початку 2019 р. загальна кількість працівників всій мережі банку досягло 4187, з яких 2987 жінок і 1200 чоловіків.

У 2018 р. 179 працівників банку отримали підвищення. На вищі позиції перейшли 81 співробітник банку (начальники управлінь та їх заступники, директори департаментів та їх заступники, директори дирекцій, начальники відділень), у тому числі 36 чоловіків і 45 жінок.

Також в 2018 р. Укргазбанк взяв на стажування 51 студента, у тому числі одного студента-еколога, проходив практику протягом п'яти тижнів у відділі оцінки і аналізу екологічних ризиків департаменту ризик-менеджменту. У 2019 р. Укргазбанк запускає повноцінну програму підтримки студентів-екологів.

Укргазбанк всебічно підтримує сімейні цінності.

У 2018 р. 95 жінок і один чоловік з числа співробітників банку вийшли в декрет, а 49 жінок повернулися до роботи після закінчення декрету.

Компанія: Укрлендфармінг

Привабливість для працівників: конкурентні зарплати, соціальний пакет, програми навчання, можливість кар'єрного росту та ін.
Галузь: рослинництво, тваринництво, харчова промисловість
Локалізація послуг: всеукраїнська мережа підприємств

Ukrlandfarming є найбільшим українським агропромисловим холдингом, який займається вирощуванням сільськогосподарських культур, виробництвом яєць і яєчних продуктів, виробництвом м'яса. Підприємства холдингу знаходяться в більш ніж 600 населених пунктах 22 областей України та створюють робочі місця для майже 30 тис. осіб.

Ukrlandfarming дотримується високих світових стандартів при виробництві продукції і тому прямо зацікавлений в тому, щоб кожен працівник був фахівцем високого класу. Для цього компанія активно інвестує у розвиток персоналу. Новий співробітник з першого дня роботи має можливість розвивати свої професійні, управлінські, комунікативні та особистісні компетенції завдяки продуманій системі навчання.

В Корпоративному університеті Ukrlandfarming отримують саме ті навички, які потрібні для професійного зростання. Компанія розробила програми, де враховують тенденції розвитку агробізнесу та базуються на оцінці кожного і індивідуальних планів розвитку співробітників.

Свої особистісні навички співробітники розвивають завдяки роботі неформального Клубу вільного спілкування Ukrlandfarming "Антикафе". Там можна брати участь у дискусійних зустрічей, обговорення фільмів, бізнес-іграх, вчитися новому у запрошених авторитетних спікерів.

Професіоналізм - одна з ключових цінностей Ukrlandfarming. Оскільки в агробізнесі технології змінюються дуже швидко, процес навчання стає постійним. Більш досвідчені працівники діляться своїм професійним досвідом з менш досвідченими. У Ukrlandfarming це вилилося в створення Інституту внутрішніх тренерів та наставництва. Беручи участь в тренінгах та інших подіях, співробітники знаходять відповіді на свої питання і розвивають кар'єру пліч-о-пліч з досвідченими фахівцями найбільшого українського аграрного холдингу.

Піклуючись про своє майбутнє розвитку, Ukrlandfarming готує до цього своїх співробітників. Проект "Внутрішній кадровий резерв" - це можливість рости паралельно із зростанням компанії. Завдяки цьому проекту вже велика кількість співробітників агрохолдингу змогли розкрити свій лідерський потенціал, розвинути компетенції і побудувати успішну кар'єру в компанії.

Ukrlandfarming допомагає обрати професію дітям і дорослим, залучає до співпраці ключові аграрні вузи і коледжі країни, дає можливість вивчати новітні технології, сучасну техніку. Як соціально відповідальна компанія Ukrlandfarming всебічно заохочує мешканців сіл залишатися працювати в селах, а не шукати роботу в містах або в інших країнах.

Компанія: Фармак

Привабливість для працівників: конкурентні зарплати, система преміювання, соціальний і мотиваційний пакети, програми професійного та кар'єрного росту
Галузь: фармацевтика
Локалізація послуг: Київ, Шостка

АТ "Фармак" з 2010 р. є лідером фармацевтичного ринку України за обсягами продажів лікарських засобів в грошовому вираженні, а також найбільшим експортером лікарських засобів. На підприємстві в Києві функціонують 20 виробничих ліній. З 2015 р. в АТ "Фармак" працює власний комплекс по виготовленню субстанцій в Шостці Сумської області.

В компанії працюють понад 2600 чоловік. Компанія забезпечує офіційне працевлаштування та конкурентну стабільну офіційну заробітну плату. Відразу після оформлення на роботу новий співробітник стає учасником програми адаптації, метою якої є прискорення інтеграції в робочі процеси компанії і корпоративну середу. Виробничі успіхи стимулюються прогресивною системою оплати праці на основі грейдів і системою преміювання на основі ключових показників ефективності.

Співробітникам забезпечується харчування зі знижкою в їдальні на території компанії, а також можливість отримати первинну професійну допомогу в медичному пункті. Співробітники отримують 28 днів оплачуваної відпустки та повне медичне страхування за рахунок компанії.

АТ "Фармак" має власні бази відпочинку на березі Чорного моря "Смуглянка" та в Тетереві Київської області. Також для працівників та їхніх дітей можливі путівки за рахунок профспілки в оздоровчі санаторії і табори. Компанія приділяє особливу увагу дітям своїх працівників, організовуючи для них цікаві заходи.

Компанія приділяє особливу увагу професійному розвитку працівників, постійно організовуючи та проводячи різноманітні тренінги, лекції та майстер-класи. Цей процес безперервний і триває протягом усієї трудової діяльності.

Також в АТ "Фармак" діє Школа молодого вченого. Щорічно фахівці компанії представляють новаторські рішення в області розробки і практичні втілення попередніх наукових досягнень.

Для реалізації системи розвитку менеджерів різних рівнів управління впроваджені три програми: Школа молодого керівника - створена для сприяння професійному розвитку та навчання молодшого керівного ланки; Школа розвитку менеджерів - її діяльність спрямована на розвиток та навчання середньої керівної ланки; Школа лідерства - спрямована на розвиток персоналу, включеного в кадровий резерв на позиції керівників департаментів та директорів служб. Більше 80% управлінських вакансій в АТ "Фармак" закриваються власними кандидатами.

Компанія: Фокстрот

Привабливість для працівників: стабільна заробітна плата, перспектива кар'єрного росту, очні та заочні курси для підвищення професійних компетенцій, високий рівень корпоративної культури
Галузь: роздрібна торгівля електронікою і побутовою технікою
Локалізація послуг: омниканальный рітейлер, розвиває 162 магазину Фокстрот у 90 містах України

Фокстрот - це найбільша мережа в Україні, широкий асортимент техніки і величезна команда, робота з якої дає можливість кожному співробітникові вирости як професіонала і реалізувати свої амбіції. Торгова мережа Фокстрот завжди знаходиться в пошуку нових талантів, у тому числі серед молодих людей, бажаючих побудувати свою кар'єру з лідером українського рітейлу електроніки.

Навчання і розвиток - найважливіші речі в професійному житті. Це чудово розуміють у Фокстрот. Тому тут можна легко поєднати роботу і навчання. Компанія завжди готова запропонувати гнучкий графік та зручне місце роботи.

Функціонуючи на динамічному ринку ритейлу, компанія просто зобов'язана постійно дбати про гідне винагороду праці своїх співробітників, особливо найкращих з них. Саме тому в компанії Фокстрот діють мотиваційні моделі, засновані на елементі змагання, які допомагають щомісяця відзначати успіхи кращих людей, чий успіх базується саме на результаті.

Фокстрот надає кращим працівникам безмежні можливості для розвитку і зростання. Відділ навчання і розвитку, що забезпечує освітні програми для всіх категорій працівників в компанії, вже давно став одним з найбільш стратегічно важливих активів, а кожен співробітник має розуміння вектора розвитку своєї кар'єри.
Приділяється багато часу і уваги постійному підвищенню кваліфікації торгових команд магазинів, здійснюючи дистанційне і очне навчання з тренерами і наставниками по всіх напрямах: від знання всіх подробиць про технічні новинки до стандартів спілкування, щоб бути впевненими в тому, що клієнт отримає не тільки якісну консультацію, але і справжні позитивні емоції від покупок.

Так само, як і команди магазинів, офісні співробітники Фокстрот постійно мають доступ до підвищення своєї кваліфікації шляхом відвідування внутрішніх тренінгів з менеджменту та розвитку інших навичок, проходячи онлайн-курси і виходячи за рамки компанії на сторонніх тренінгах, лекціях і конференціях.

Всі співробітники Фокстрот мають різноманітні можливості як для вертикального, так і горизонтального руху по кар'єрних сходах. Компанія завжди рада підтримати ініціативи розвитку своїх співробітників. Про якісній роботі компанії з кадровим резервом найкраще свідчить той факт, що майже 90% директорів магазинів Фокстрот почали свою кар'єру в компанії і рухалися разом з нею. Те ж можна сказати і про центральному офісі компанії, багато хто з працівників якого - це професійно виросли співробітники магазинів Фокстрот.

    Реклама на dsnews.ua