• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Топ-правило успішного девелопера

Ефективність. Саме вона стає відправною точкою роботи над кожним проектом для мене і групи компаній DIM. Що таке ефективність в глобальному сенсі цього слова? Це здатність досягати найкращого результату з найменшою витратою часу і зусиль

Олександр Насіковський, керуючий партнер групи компаній DIM
Олександр Насіковський, керуючий партнер групи компаній DIM
Реклама на dsnews.ua

Ми проектуємо наші житлові комплекси і розробляємо їх інфраструктуру так, щоб вони були максимально ефективними для інвесторів, створюючи кращі умови для їх життя, а значить, дозволяючи ставати більш успішними в кар'єрі і комунікації. Ми будуємо житлові комплекси в районах з уже розвиненою соціальною структурою, в пішій доступності від яких знаходяться парки або лісові масиви. Це, наприклад, "Метрополіс", якірної точкою якого став ВДНГ, або LUCKY LAND, поруч з яким розташовані 100 га соснового лісу. Park Lake City і зовсім вийшов за рамки стандартного житлового комплексу, причому вийшов як в прямому сенсі - він знаходиться за межами Києва на 10-му кілометрі Обухівської траси - так і в переносному. Ми створили всі умови, щоб життя на природі не означала для інвесторів відмови від усіх плюсів цивілізації, навпаки, на його території буде школа з дитячим садком, спа, ресторани, бігові доріжки, магазини, кафе.

Мешканцям наших комплексів не доведеться робити жодного зайвого дії, гаяти жодної хвилини часу - ресурсу, що не відновлюється, - щоб відвести дитину в дитячий сад або вийти з сім'єю та друзями на пікнік. Всі ці можливості вони реалізують, не покидаючи територію наших комплексів. Ми не ставимо перед нашими інвесторами питань - куди вести дитину вчитися, де гуляти з собакою, чи можна займатися спортом на нашій території, чи є у нас фонтани або доріжки для їзди на велосипеді. Наші комплекси - не запитання - відповіді. Вони відповідають на кожен сценарій життя мешканців, надаючи всі можливості для повноцінного відпочинку, розваг, роботи.

Ми вирішили, що дрібниць не буває. І підійшли до вибору матеріалів та наповнення наших комплексів максимально відповідально. Наприклад, в "Метрополісі" ми одними з перших почали використовувати шумопоглинаючий матеріал українського виробника Verdani, який, крім всього іншого, володіє високими гідроізоляційними властивостями. В "Метрополісі" і "Новому Автографі" ми плануємо подавати артезіанську воду прямо в квартири будинків, заощаджуючи час і зусилля мешканців.

Наша ефективність безпосередньо залежить від здоров'я. А здоров'я складається з того, чим ми дихаємо, що їмо, п'ємо і наскільки продуктивно відпочиваємо. DIM створює не просто квадратні метри і навіть не спосіб життя. Ми покращуємо якість.

З ефективності я почав. Нею ж і продовжу - ефективність для мене важлива в роботі моєї команди. Мені важливо, щоб кожен розумів мета, яку ми обов'язково досягнемо, і кроки, які нам належить зробити. Для того, щоб кількість цих кроків було мінімальним, ми прагнемо розвивати в наших співробітниках професіоналізм, відповідальність, комунікативні вміння та креативність. Ми організовуємо тренінги продажів і в принципі йдемо назустріч співробітникам, які хочуть підвищити свою кваліфікацію. І, звичайно, ефективність корелюється з результативністю, яка відображена в наших вже зданих комплексах "Автограф", А52 і тих, що зараз будуються в Києві і області.

    Реклама на dsnews.ua