• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Три кроки назад, один — вперед. Які податкові "послаблення" придумали "слуги" для ФОПів

В "Слузі народу" пропонують звільнити від зобов'язання використовувати касові апарати підприємців, у яких невеликий грошовий оборот

Депутати "Слуги народу" пропонують послаблення законів про ФОПи
Депутати "Слуги народу" пропонують послаблення законів про ФОПи / Depositphotos
Реклама на dsnews.ua

Група народних депутатів від "Слуги народу" на чолі з головою податкового комітету Данилом Гетманцевим зареєструвала законопроєкт №2645-д, яким передбачається зробити послаблення режиму використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО), або касових апаратів, для малого бізнесу. "ДС" розбиралася, кого торкнеться це послаблення і наскільки воно відіграє ту жорсткість фіскалізації, яка передбачена законами №128-ІХ про РРО та №129-ІХ про детінізацію.

По порядку розподілися

Для початку нагадаємо, як розподіляються групи платників єдиного податку в залежності від видів діяльності та річного доходу.

I група — це фізичні особи-підприємці (ФОП), які не використовують найманих працівників, займаються тільки роздрібним продажем на ринках або надають побутові послуги населенню і мають річний дохід до 1 млн грн.

II група — підприємці, які надають послуги, в тому числі побутові, платникам єдиного податку та/або населенню, виробляють та/або продають товари, займаються ресторанним бізнесом, а їхній річний дохід не перевищує 5 млн грн.

III група - ФОПи з необмеженою кількістю найманих працівників і юрособи будь-якої організаційно-правової форми. Ліміт річного доходу — 7 млн грн.

IV група — сільгоспвиробники: юрособи та ФОПи-фермери, у яких працюють тільки члени сім'ї і площа землі — від 2 до 20 га.

Реклама на dsnews.ua

Як ФОПам гайки закрутили

До посилення політики в сфері касових апаратів їх повинні були використовувати ФОПи — платники єдиного податку, які продавали технічно складні побутові товари, що підлягають гарантійному ремонту, лікарські засоби і медичні вироби.

Але з 1 січня 2021 р. використання касових апаратів повинно стати обов'язковим для ФОПів- "єдинників", які продають товари і послуги через інтернет; надають платні послуги в сфері охорони здоров'я; продають ювелірні та побутові вироби з дорогоцінних металів, коштовні і напівкоштовні камені; торгують б/у товарами.

Також обов'язковим використання РРО має стати для ресторанів, кафе, ресторанів швидкого обслуговування, турагентств і туроператорів, готелів, продавців текстилю та автозапчастин.

А вже з 1 квітня 2021 р. застосування РРО стає обов'язковим для всіх ФОПів- "єдинників" II-IV груп, незалежно від величини отриманого доходу.

Іде послаблення законів про ФОПи

Тепер же, за словами Данила Гетманцева, передбачається, що частина підприємців буде звільнена від зобов'язання використовувати касові апарати — планується пом'якшити умови фіскалізації і вивести з-під неї ті види діяльності, які "не цікаві державі для контролю".

Зокрема, I група платників єдиного податку, які можуть не використовувати РРО, буде розширена. "Без РРО будуть працювати підприємці, які надають послуги з індивідуального навчання (репетитори), з індивідуального виховання дітей (гувернери), з утримання домашніх тварин, в тому ччислі дресирування і догляд за ними, послуги рекламних і споживчих фото- і відеоробіт, послуги з дизайну, з реставрації творів мистецтва, з виготовлення творів мистецтва за індивідуальними замовленнями", — сказав він

Також будуть звільнені від використання касових апаратів підприємці II групи, які займаються роздрібною торгівлею в неспеціалізованих магазинах (крім торгівлі технічно складними побутовими товарами, такими, що підлягають гарантійному ремонту) текстилем; вживаними товарами; деталями для автомобілів; продуктами харчування (крім підакцизних); товарами культурного призначення та товарами для відпочинку. Сюди ж відноситься торгівля квітами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами, сувенірами і виробами народних майстрів. Крім того, звільняються від РРО послуги перукарень та салонів краси, а також послуги тимчасового проживання в приміщеннях не більш ніж 400 кв. м.

Однак є ще один критерій — скасування РРО передбачене саме для тих підприємців, у яких загальна площа торгового об'єкта не перевищує 60 кв. м в селах і 40 кв. м у містах.

Данило Гетманцев пояснює ці послаблення тим, що такі підприємці мають маленький грошовий оборот як через перелік товарів/послуг, які вони продають, так і через площу закладів.

"Вони просто не зможуть фізично перевищити ту межу, ліміт грошового обороту, який вимагає контролю держави. Для нас немає сенсу контролювати магазин квітів на 30 кв. м, він просто не має можливості заробити стільки, скільки може заробити магазин електроніки на 100 кв. м... Податкове адміністрування малих ФОПів буде коштувати державі дорого, а для самого ФОПа буде надзвичайно обтяжливим", — зазначив він.

Крім того, пропонується скасувати штрафи за те, що підприємець не вніс попередньо в систему товари, які він продає. "Продали, товар потрапив в систему, податкова побачила операцію — і все", — розповів глава комітету.

Не буде і штрафу за неподання до контролюючих органів податкової звітності, пов'язаної із застосуванням програмних РРО. "Реєстратори для того і створені, щоб в режимі онлайн передавати інформацію про всі фінансові операції", — сказав Данило Гетманцев.

Двояке враження

Думки опитаних "ДС" експертів з приводу корисності і революційності цього законопроєкту розділилися.

Директор Інституту соціально-економічної трансформації Ілля Несходовський вважає, що тотальна фіскалізація була помилковим рішенням, оскільки є досить багато різноманітних видів діяльності, якими займається малий бізнес, де РРО не потрібен з точки зору контролю їх виручки або цей бізнес не продає товари в тих обсягах, які б стали загрозою для української економіки з точки зору несплати податків. "Тому у цьому разі такий перегляд був обов'язковим, і переглянули зважений перелік видів діяльності, яким можна буде працювати без касового апарата", — вважає він.

Однак старший економіст в CASE Ukraine Володимир Дубровський вважає, що це послаблення — всього лише один крок назад після того, як були зроблені три кроки вперед, в сторону фіскалізації. Якщо цей законопроєкт і буде прийнятий, то він тільки пом'якшить те посилення використання РРО, яке очікується наступного року. Але в порівнянні з нинішньою ситуацією це все одно буде посилення порядку.

Крім того, на думку Володимира Дубровського, цей законопроєкт спрямований на те, щоб розколоти підприємницький рух, давши послаблення одним і не давши іншим. "Це схоже на ту історію про "нацистів, які спочатку прийшли за комуністами, — а я мовчав". Саме таку тактику намагаються нав'язати, щоб, наприклад, ті, хто продає одяг, зараз розслабилися. Але вони будуть наступними", — вважає експерт.

За його словами, повзуча фіскалізація не вирішує тих проблем, проти яких вона нібито спрямована. "Ті, хто працює, знають: проблему контрабанди вона не вирішує, тому що є підроблені документи; проблему дроблення великого бізнесу на ФОПи вона не вирішує, тому що роздрібнитися можна і з касовим апаратом. Єдине, що дійсно може вирішити фіскалізація, то це зловити ФОПи, які переросли встановлений ліміт доходу, але не звітують про це, але їх небагато, тому що ліміт сьогодні високий. І це не виправдовує фіскалізацію", — сказав він.

Крім того, на думку Дубровського, введення РРО для того, щоб захистити права споживача, якому буде вручатися чек, невиправдане: людина може сама себе захистити, вибираючи, де купувати товар, в магазині з касовим апаратом чи без нього.

    Реклама на dsnews.ua