• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У березні киянам доведеться більше заплатити за тепло

Вартість опалення для жителів Києва в лютому збільшилася в середньому на 6% в порівнянні з січнем. Це відбулося через зниження температури повітря

Реклама на dsnews.ua

Про це 10 березня повідомила пресслужба комунального підприємства "Київтеплоенерго", інформує "ДС".

Як зазначається у повідомленні, обсяги споживання тепла залежать насамперед від температури повітря, відповідно до якої регулюється температура теплоносія, а також від енергоефективності будинку.

У лютому середньомісячна температура, за даними Українського гідрометеорологічного центру, склала -4,7°, і це найнижчий показник за останні два роки. У лютому 2021 року в Києві середньомісячна температура була на 2,2° нижче, ніж у січні (-2,5°), і на 4°, ніж у грудні (-0,6°).

В комунальному підприємстві пояснили, що через зниження температури в лютому будинки спожили на 6% більше тепла, ніж у січні цього року. Вартість опалення квадратного метра в будинках, обладнаних приладами обліку, при незмінному тарифі 1654,41 грн/Гкал склала в лютому в середньому 35 грн/кв. м, тоді як у січні — близько 33 грн/кв. м.

Нагадаємо, на початку лютого уряд досяг угоди з місцевою владою про те, що тарифи на тепло і гарячу воду не будуть підвищуватися в поточному опалювальному сезоні. Відповідний меморандум передбачає, що теплопостачальні підприємства гарантовано отримають газ для виробництва тепла і постачання його в будинки громадян протягом усього опалювального періоду 2020-2021 років.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua