• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Держдепі США допустили нові санкції проти "Північного потоку-2" вже в травні

США можуть ввести нові санкції проти російсько-німецького проєкту газопроводу "Північний потік-2" вже в травні поточного року

Укладання газопроводу "Північний потік-2"
Укладання газопроводу "Північний потік-2"
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив у вівторок представник Держдепу Нед Прайс на брифінгу, передає "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

Адміністрація США продовжує відстежувати, проти кого слід ввести санкції за участь у проєкті.

"Ми продовжуємо оцінку організацій, що мають відношення до "Північного потоку-2", — сказав він.

Прайс пояснив, що американська адміністрація кожні 90 днів повинна надавати Конгресу дані про свою роботу в даному напрямку.

"Наступна доповідь, як я розумію, буде в травні. І якщо у нас буде інформація про можливі санкції, то ми повідомимо про це", — заявив він.

Як повідомляла "ДС", влада Німеччини буде шукати шляхи діалогу з новою Адміністрацією президента США з питання скасування санкцій проти газопроводу "Північний потік-2".

Нагадаємо, 22 лютого стало відомо, що міністерство фінансів США оголосило про введення додаткових санкцій проти Росії через будівництво проєкту газопроводу Nord Stream 2 з РФ до Німеччини.

У Німеччині виступили проти відмови Берліна від завершення будівництва "Північного потоку-2" через те, що німецькі компанії "втратять величезні інвестиції". Крім того, відмова від будівництва газопроводу нібито підштовхне Кремль до тіснішої співпраці з Китаєм.

Також повідомлялося, що більше 15 компаній самостійно покинули проєкт "Північний потік-2" через побоювання потрапити під американські санкції.

Прокладку двох ниток магістрального газопроводу в територіальних водах Данії планують завершити до кінця квітня поточного року.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua