• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Криклія запустили сервіс для відстеження перевірок вантажівок на дорогах

Реклама на dsnews.ua

На сервісі відкритих даних транспортної галузі запрацював новий розділ з інформацією про габаритно-ваговий контроль на дорогах України

Про це йдеться в повідомленні Міністерства інфраструктури, передає "ДС".

В розділі розміщуються дані про кількість перевірених інспекторами Укртрансбезпеки автомобілів, складених актів порушень, нарахованої плати за проїзд. Також можна відстежити динаміку перевірок у різних регіонах України, побачити, скільки співробітників у ній беруть участь і в якій області найбільше порушень.

Глава міністерства Владислав Криклій нагадав, що посилені перевірки габаритно-вагового контролю тривають. За відмову водієм зупинитися для такої перевірки поки що передбачена адміністративна відповідальність. Крім того, в законопроєкті №3743, який вже зареєстрований у Верховній Раді, передбачається штраф в 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За даними на 8 липня, на дорогах України зупинили і перевірили 7317 вантажівок - на 25% більше порівняно з попередньою добою. Складено 120 актів порушень, нараховано 26 518 євро плати за перевантаження.

Як повідомляла "ДС", президент України Володимир Зеленський продовжує наполягати на посиленні контролю за перевезеннями вантажів і перевіркою транспорту.

    Реклама на dsnews.ua