• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У Мінрегіоні обіцяють, що тарифи на опалення не підвищуватимуться

Умови Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання тепла та гарячої води мають виконуватися у всіх регіонах країни

Тарифи на опалення для населення не будуть підвищуватися в жодному з регіонів
Тарифи на опалення для населення не будуть підвищуватися в жодному з регіонів
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час робочої поїздки до Чернігівської області, передає "ДС".

"Тарифи на опалення для населення не будуть підвищуватися в жодному з регіонів. Це визначено меморандумом, що був укладений в рамках Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. Умови цього документу мають виконуватися у усій Україні", — наголосив Чернишов.

У Мінрегіоні нагадують, що 30 вересня між Кабінетом міністрів, Офісом президента, НАК "Нафтогаз України", Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування, "Асоціацією міст України" та Палатою місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад був підписаний меморандум щодо сталого проходження опалювального сезону. Документ передбачає, зокрема:

  • ​​спрямування додатково до місцевих бюджетів 4% ПДФО (податку на доходи фізичних осіб); 
  • спрямування субвенції з державного бюджету громадам, що знаходяться поза індексом податкоспроможності (до 0,9), яка покриває 80% дефіциту ТКЕ цих громад (з 4 кварталу 2021 року);
  • державою забезпечено одну з найнижчих цін на газ для виробників тепла для населення — 7420 грн за тис куб. м. 

Як писала "ДС", наглядова рада державної компанії "Центренерго" звільнила в.о. генерального директора Юрія Власенка і поклала обов‘язки генерального директора на Віталія Довгаля.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua