• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Повна готовність" до опалювального сезону: на "Центренерго" змінили керівника

Наглядова рада державної компанії "Центренерго" звільнила в.о. генерального директора Юрія Власенка і поклала обов‘язки генерального директора на Віталія Довгаля

На "Центренерго" змінили керівника
На "Центренерго" змінили керівника
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби "Центренерго", передає "ДС".

Довгаль працював членом дирекції "Центренерго" з лютого 2021 року.

"Власенко очолював ПАТ як антикризовий менеджер з 26 лютого 2021 року, коли відбулася зміна керівництва підприємства", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 30 вересня на сайті "Центренерго" опублікували повідомлення про повну готовність до осінньо-зимового періоду, яке в учасників ринку та профільних експертів викликало відвертий подив.

Справа в тому, що державна компанія наразі працює з мінімальним складом – 4 блоки на всі три ТЕС. І кожна станція має великі проблеми із забезпеченням вугіллям.

Сумарні запаси на складах самого "Центренерго" з початку жовтня збільшились на 12% — до 72 тис. тонн.

Утім, цей показник все одно в 10 разів менший за необхідний.

З дефіцитом сировини державна компанія стикається мало не щороку через брак коштів. Минулий сезон "Центренерго" пройшла завдяки частковому переходу на інший вид палива – газ.

Як писала "ДС", заступник голови ОП Кирило Тимошенко повідомив, що в українських газових сховищах достатньо палива для проходження опалювального сезону, а договори на поставку газу бюджетним установам будуть підписані найближчим часом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua