• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Операторі ГТС уточнили, що заява про управління Україною "Північним потоком-2" була "жартом"

Глава оператора ГТС України Сергій Макогон заявив, що жартував, кажучи про те, що Україна запропонує свої послуги з управління газопроводом "Північний потік-2"

Північний потік-2
Північний потік-2 / gazprom.ru
Реклама на dsnews.ua

Про це Макогон заявив на своїй Facebook-сторінці, передає "ДС".

Так, глава Оператора ГТС відреагував на сьогоднішнє рішення німецького суду по "Північному потоку-2". Суд постановив, що газопровід повинен відповідати нормам газової директиви ЄС, і обмежив "Газпром" в доступі до потужностей "Північного потоку-2".

У коментарях до свого посту Макогон написав, що оператор ГТС України після цього рішення суду запропонує свої послуги з управління російським газопроводом.

"Це жарт", — додав він пізніше.

Як писала "ДС", Вищий земельний суд Дюссельдорфа відхилив скаргу оператора Nord Stream 2 AG на Федеральне мережеве агентство Bundesnetzagentur, наклавши зобовʼязання на "Північний потік-2" дотримуватися Європейське законодавство (Третій енергопакет). Фактично це означає, що компанія-оператор "Північного потоку-2" повинна бути незалежною від російського "Газпрому".

У Кремлі назвали програне справа про звільнення "Північного потоку-2" від вимог Газової директиви Європейського Союзу "корпоративним питанням".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua