• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

У США розглянуть заборону на ввезення товарів з китайського Сіньцзяну

Палата представників американського Конгресу планує наступного тижня розглянути законопроект, який передбачає заборону імпорту товарів з Сіньцзян-Уйгурського автономного району КНР

У США розглянуть заборону на ввезення товарів;
У США розглянуть заборону на ввезення товарів; / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні співголови Комісії Конгресу з прав людини Джима Макговерна, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"Ми вважаємо важливим внести деякі зміни до закону, що стосується Китаю. Сподіваюся, більша його частина буде присвячена правам людини. Законопроект присвячений запобіганню примусової праці уйгурів, ми хочемо, щоб він у тій чи іншій формі подолав фінішну межу", — сказав американський політик.

Нагадаємо, Лідери Сполучених Штатів Америки та Великої Британії можуть бойкотувати зимові Олімпійські ігри 2022 року у Пекіні на знак протесту проти масового порушення прав людини у Китаї, зокрема геноциду уйгурів.

Як писала "ДС", українські прикордонники затримали 24-річного активіста Їлісена Аєркена, який виступає на захист уйгурів від геноциду в Китаї.

Він попоросив в Україні політичного притулку. Суд вирішив наразі не депортувати його до Китаю, де активісту можуть загрожувати табори та смерть.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua