• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Учасник "95 Кварталу" поскаржився на фінансові втрати із-за карантину

Реклама на dsnews.ua
Сценарист студії "Квартал 95", український ведучий і шоумен Артем Гагарін заявив, що через пандемію коронавіруса втратив чимало грошей

Так, за словами артиста, у нього скасували декілька заходів, за кожне з яких він міг би отримати $3000, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Враховуючи, що в моєму житті є кілька напрямків діяльності та всі вони так чи інакше пов'язані з масовими заходами, можна сказати, що карантин позначився на мені втричі. Як ведучий заходу я стою $3000 в місяць у мене було мінімум 4-5 заходів. Можете самі порахувати. В івент-агентстві "GB Event by Kvartal 95", в якому я є креативним директором, кількість заходів також скоротилося. А на онлайн-замовлення багато не заробиш", - розповів Гагарін.

Крім того, наголошується, що один з головних проектів "Кварталу 95" - "Вечірній Квартал" зараз знімають без глядачів у залі. Це також позначається на заробітках артистів.

Як повідомляла "ДС", в Якутії (Росія) один з ресторанних холдингів набрав на роботу за рознесення їжі стриптизерок, отставивших на час професію з-за кризи, пов'язаного з епідемією коронавіруса.

    Реклама на dsnews.ua