• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Україна та США домовилися про фінансування проєктів у сфері зрошення

Мінагрополітики у рамках візиту української делегації в США підписало з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) угоду щодо фінансування іригаційних проєктів. Крім того, укладено меморандум про розміщення в Україні виробництва обладнання для зрошувальних систем

Україна-США
Україна-США / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Офісу президента, передає "ДС".

Міністр аграрної політики Роман Лещенко зазначив, що угода з IFC дозволить залучити інвесторів до структурування національного оператора НАК "Вода України", фінансування модернізації та розвитку іригаційної інфраструктури України.

"Ця домовленість дозволить залучати міжнародні інвестиції для відновлення державних магістральних каналів, насосних станцій та внутрішньогосподарських систем, зокрема для організацій водокористувачів", — зазначили в ВП.

Також в ході візиту в США Мінагрополітики підписало меморандум про взаєморозуміння з американською компанією Lindsay з виробництва іригаційного обладнання в нашій країні.

Іригація (зрошення) — це підведення води на поля, які відчувають нестачу вологи для збільшення врожайності.

Нагадаємо, 1 вересня відбулася зустріч українського лідера Володимира Зеленського та його американського колеги Джо Байдена, яка тривала близько двох годин. Україна і США підпишуть меморандум про економічну співпрацю, який передбачає надання американської допомоги у розмірі 3 млрд доларів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua