• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Українці на карантині стали купувати більше авто: які марки користуються попитом

Реклама на dsnews.ua
За підсумками травня дилери нових авто змогли продати 5855 легкових машин, що більше на 62%, ніж у квітні

Тим не менше цей показник нижче травня минулого року на 12,2%, передає "ДС" з посиланням на AUTO-Consulting.

При цьому зростання продажів породив і справжню конкурентну боротьбу. Так, минулого місяця лідером стали дилери Toyota. Даного бренду вдалося реалізувати більше 1 тис. автомобілів за місяць. Друге місце виявилося у дилерів Renault, а третє місце в травні залишилося за Kia. Посилила свої позиції в травні і Skoda, а от на 5-е місце вийшов Mercedes-Benz. Тепер авто з "трипроменевою зіркою" займають 4,7% українського ринку. Притому, місяць тому аналогічний успіх був у BMW.

Крім того, непогано в травні працювали і дилери Mitsubishi. Тепер японські позашляховики стабільно входять у Топ-10 українського авторинку. Почав відновлювати свої позиції і Ford. У травні цей бренд опинився в кроці від групи лідерів. А ось Peugeot вже стабільно там фінішує. У травні французам вдалося зайняти 3,3% ринку, що еквівалентно 9-го результату.

Також практично всі автомобільні бренди в травні показали хороший зростання порівняно з попереднім місяцем. І зростання продажів на 62% по ринку в середньому – це ілюстрація досить пристойних темпів відновлення авторинку.

За 5 місяців було продано близько 30 тис. нових автомобілів, при цьому спад продажів з минулим роком поки не дуже великий (-7,28%).

    Реклама на dsnews.ua