• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Україна домовилась із МВФ про новий транш у понад $2 млрд

Україна та Міжнародний валютний фонд погодили на рівні персоналу четвертий перегляд чотирирічної кредитної програми розширеного фінансування (EFF), що відкриває шлях до виділення п’ятого траншу розміром $2,2 млрд

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні голови уряду Дениса Шмигаля в Telegram, передає "ДС".

"Україна та МВФ на рівні експертів домовилися про четвертий перегляд програми Механізму розширеного фінансування (EFF) обсягом 15,6 млрд доларів.

Раніше Україна в жодній програмі МВФ не доходила до четвертого перегляду. Сьогоднішні домовленості — це свідчення нашої відданості реформам та змінам для нашої країни.

Україна виконала всі кількісні критерії та структурні маяки до четвертого перегляду. Після затвердження Виконавчою радою МВФ, що має відбутись найближчими тижнями, Україна отримає 2,2 млрд доларів.

Кошти партнерів допомагають нашому Уряду фінансувати всі ключові видатки бюджету в повному обсязі та направляти наші внутрішні ресурси на оборону країни", — розповів Шмигаль.

Нагадаємо, 23 травня делегація Міжнародного валютного фонду на чолі з главою європейського департаменту МВФ Альфредом Каммером приїхала в Київ для зустрічей із представниками влади України й іншими партнерами перед початком переговорів щодо п'ятого траншу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua