• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В IT-компанії розповіли, скільки інтернет-магазинів українці відкрили за час карантину

Реклама на dsnews.ua

Українська платформа для створення інтернет-магазинів Shop-Express опублікувала звіт про результати роботи за період карантину, з середини березня до кінця травня 2020 року. Згідно зі статистикою сервісу понад 2 000 українських підприємців скористалися сервісом для створення онлайн-магазинів

Нагадаємо, 17 березня компанія Shop-Express у відповідь на пандемію COVID-19 відкрила безкоштовний доступ до створення та адміністрування онлайн-магазинів на платформі для українських бізнесів. Як повідомили в блозі компанії: "В умовах карантину дуже високий ризик краху бізнесу. В таких обставинах підприємцям як ніколи важливо вміти пристосовуватися і мінятися, щоб залишатися на плаву. А місія Shop-Express - допомагати їм досягати успіху за допомогою прямих продажів в інтернеті. Тому ми робимо крок назустріч і відкриваємо доступ до платформи, де кожен бажаючий може створити інтернет-магазин на базі нашого сервісу, наповнити його товарами, додати необхідні тексти і запустити з власним доменним ім'ям, а наші фахівці допоможуть розібратися з технічними питаннями".

За результатами роботи компанії Shop-Express за 2,5 місяці, завдяки "антикарантинній" пропозиції, на платформі був створений 1271 інтернет-магазин, а співробітниками компанії було прийнято та опрацьовано понад 8000 запитів по телефону, e-mail та чату підтримки.

Згідно з опитуванням, проведеним компанією, 92% підприємців, які створили онлайн-магазин на карантині, раніше не займалися інтернет-продажами.

Що стосується продуктів, які мають намір продавати на платформі, 25,5% користувачів вказали, що створили інтернет-магазин для продажу одягу, взуття та аксесуарів, 15% - товарів для дому, 13,4% - дитячих товарів, а 7% - їжу.

У компанії також відзначили, що деякі з користувачів націлені вивести свій бізнес в інтернет, щоб "вижити під час карантину", або тому, що "з-за карантину змушені були закрити магазин і хочуть спробувати продавати через інтернет".

Платформа Shop-Express була запущена в 2017 році як інструмент для організації прямих продажів в інтернеті. З її допомогою можна створити інтернет-магазин з широким набором функцій, не вдаючись до послуг дорогих фахівців. Такі функції, як прийом платежів з карт Visa/Mastercard, інтеграція з маркетплейсами, агрегаторами цін, CRM-системами, службами доставки та багато інших вже реалізовані, і їх не потрібно розробляти.

    Реклама на dsnews.ua