• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

В Міненерго підрахували, скільки газу потрібно для опалювального сезону

До початку опалювального сезону в Україні має бути накопичено щонайменше 17 млрд кубометрів газу

Реклама на dsnews.ua

Про це йшлося під час наради з питань підготовки до опалювального сезону у Міністерстві енергетики, інформує "ДС".

На нараді під головуванням міністра енергетики Германа Галущенка обговорили підготовку газового сектору до осінньо-зимового періоду та стан накопичення газу, в обсягах, необхідних для сталого проходження осінньо-зимового періоду (ОЗП), а також заходи для гарантування безперервного постачання природного газу побутовим споживачам, повідомила пресслужба Міненерго.

Як зазначається, планом заходів щодо підготовки до ОЗП визначено, що до 15 жовтня 2021 року має бути накопичено не менш як 17 млрд кубометрів природного газу, щоб забезпечити потреби побутових споживачів та підприємств теплопостачання.

Голова правління НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко запевнив, що Україна "має достатньо газу для стабільного проходження опалювального сезону і продовжує закачування палива у підземні газосховища".

Як писала "ДС", у червні Україна почала "незвичний" імпорт газу для закачування. Також повідомлялося, що за два місяці сезону закачування до підземних сховищ надійшло 0,93 млрд кубометрів газу, всього запаси палива перевищили 16 млрд кубометрів. АТ "Укртрансгаз" розраховує увійти в опалювальний сезон із запасами газу на рівні 19-20 млрд кубометрів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua