• USD 29.3
  • EUR 30.5
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У Росії заявили, що кожен місяць завалюють Україну мільйоном тонн вугілля

Реклама на dsnews.ua
Росія продовжує щомісячно поставляти в Україну близько 1 млн тонн коксівного вугілля

Про це заявив заступник міністра економічного розвитку Сергій Назаров в кулуарах III Ялтинського міжнародного економічного форуму, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Ми щомісяця поставляємо близько 1 млн тонн вугілля в Україну. Правда, ми постачаємо туди марки коксівного вугілля, енергетичне вугілля не постачали. Не постачали з тієї простої причини, щоб українські колеги збирали вугілля зі своїх територій, які вони слабо контролюють або не контролюють", - сказав він.

Назаров додав, що Росія залишається головним постачальником кам'яного вугілля і антрациту для України, посилаючись на дані Державної фіскальної служби України.

Нагадаємо, що Україна почала імпортувати вугілля в 2014 році після початку бойових дій на Донбасі. У квітні Міністерство енергетики та вугільної промисловості подало в Кабінет міністрів України проект рішення про заборону ввезення енергетичного вугілля з Росії.

Віце-прем'єр-міністр Володимир Кістіон заявив, що Україна не веде жодних переговорів про постачання вугілля з території Російської Федерації.

    Реклама на dsnews.ua