• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

В Україні став різко дешевшати цибуля: названа причина

Реклама на dsnews.ua
Після підвищення цін на цибулю в українських господарствах, який спостерігався минулого тижня, попит на дану продукцію з боку експортерів знизився

Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit, передає "ДС".

Експерти проекту зазначають, що ослаблення торгової активності з боку експортних компаній не могло не позначитися й на цінах в Україні. З початку тижня виробники почали знижувати відпускні ціни на цибулю, і на сьогоднішній день багато хто з них пропонують цибулю високої якості не дорожче 5-6 грн / кг ($ 0,20-0,24 / кг), що в середньому на 7% дешевше, ніж тижнем раніше.

При цьому попит з боку місцевих оптових компаній і роздрібних мереж залишався досить високим, що дозволило продавцям уникнути більш істотного зниження в сегменті ріпчастої цибулі.

Необхідно додати, що на даний момент ціни на цибулю в Україні в середньому в 1,6 рази нижче, ніж у першій половині лютого 2019 року. Також варто відзначити, що великі гравці ринку в цих умовах зайняли вичікувальну позицію, намагаючись притримувати продукцію високої якості для реалізації в більш пізній період.

    Реклама на dsnews.ua