• USD 36.6
  • EUR 39.8
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Удвічі нижчі від мінімально допустих: Міненерго показало на інфографіці обсяги вугілля на державних ТЕС

Запаси вугілля на складах теплових електростанцій державної компанії "Центренерго" станом на 3 грудня досі залишаються удвічі нижчими від мінімально допустимого рівня

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать дані Міністерства енергетики, передає "ДС".

Найбільш критична ситуація на сьогодні на Вуглегірській ТЕС, де запаси вугілля становлять 21 тис. тонн за мінімально допустимих 77,6 тис. тонн.

На Зміївській ТЕС знаходиться 59,5 тис. тонн із мінімально необхідних 99,4 тис. тонн. На Трипільській – 42,7 тис. тонн за необхідних 50,6 тис. тонн.

В цілому на трьох ТЕС державної компанії знаходиться 123,2 тис. тонн за мінімально допустимих 227,6 тис. тонн. На жодній із державних ТЕС фактичний запас вугілля не досягає мінімально необхідного рівня.

Нагадаємо, 10 листопада уряд ухвалив рішення щодо початку створення вертикально-інтегрованої компанії на базі "Центренерго" та відновлення роботи підприємства "Енергетична компанія України".

Як повідомляла "ДС", 25 жовтня всі енергоблоки Слов'янської ТЕС було зупинено через відсутність вугілля.

В Україні обсяг запасів вугілля на складах теплоелектростанцій на третину менший, ніж зазначено у графіку накопичення палива, який було затверджено Міністерством енергетики.

У листопаді українські компанії планували імпортувати 562 тисячі тонн вугілля.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua