• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Віра Витинская: ELDORADO Ukraine відзначає свій ювілей разом з клієнтами

Магазини ELDORADO в 58 містах України пропонують чудовий вибір з 50 тис. моделей сучасної персональної техніки
Реклама на dsnews.ua

Незабаром компанія ELDORADO Ukraine буде відзначати 20-річчя знаменної події: 4 грудня 1999 року в Києві було відкрито перший магазин ELDORADO в Україні. Які події ви вважаєте головними в житті компанії за ці 20 років?

- Мережа ELDORADO в Україні динамічно розвивається у відповідності з духом часу. Важливо, що це не тільки кількісне зростання, але і якісний. Компанія ELDORADO Ukraine не тільки постійно думає про освоєння нових форматів роботи, але і втілює їх у життя.

З моменту відкриття в 1999 році нашого першого магазину в Києві ELDORADO незмінно дарує українцям безліч унікальних пропозицій та приємних емоцій. Деякі наші постійні покупці досі згадують те, небачене раніше в столиці, урочисте відкриття першого ELDORADO на Хрещатику, яке тривало протягом чотирьох днів, протягом яких магазин був просто під зав'язку заповнений киянами... А вже в наступному році до щасливим покупцям ELDORADO приєднуються Вінниця та Одеса, зростає і кількість столичних магазинів.

Стрімко набираючи популярність по всій країні, ELDORADO в 2003 році відкриває в Києві перший в Україні гіпермаркет електроніки і збільшує кількість своїх магазинів в п'ять разів - до 32 торгових точок! Було б можливим такий розвиток без активної участі наших покупців? Звичайно, ні! Кращі новинки, вигідні ціни і цікаві бонуси, якісний сервіс і, звичайно, гарний настрій - це щодня приваблює в ELDORADO все більше українців, які приєднуються до нашого "Клубу вигідних покупок ELDORADO".

У 2008 році ELDORADO приєднує до себе мережі "Домотехніка", "АБВ", "МегаМакс" і приваблює консультантів провідних світових рітейлерів. Новий етап розвитку починається в 2013 році, після злиття з мережею "Технополіс" ELDORADO стає 100%-ною українською компанією. З 2016 року компанія змінила формат флагманських магазинів, ставши ще краще для свого клієнта.

З якими здобутками мережа ELDORADO приходить до свого 20-річчя?

- Магазини ELDORADO в 58 містах України пропонують чудовий вибір з 50 тис. моделей сучасної персональної техніки Samsung, Bosch, Philips, Asus, LG, Whirlpool, Sony та інших провідних виробників. Крім того, в ELDORADO працює спеціальна сервісна служба Hitechnic, яка завжди готова допомогти швидко налаштувати будь-яку техніку, встановити потрібні програми, провести діагностику або обслуговування максимально швидко та без зайвих клопотів.

Реклама на dsnews.ua

Пропонуючи кращу світову електроніку, компанія ELDORADO при цьому дбає про комфорт, приємні враження та вигідною ціною для клієнтів. Саме тому ми активно впроваджуємо інноваційний формат мультиканальною продажу - Omniсhannel, який дозволяє клієнту в будь-який час вибирати, порівнювати, купувати, а при необхідності і повертати будь-які товари ELDORADO найбільш зручним способом за єдиними цінами: в будь-якому магазині або в онлайні на сайті ELDORADO.UA.

Як ви збираєтеся відзначати ювілей компанії?

- ELDORADO Ukraine відзначає свій ювілей разом з клієнтами. Для учасників програми лояльності "Клуб Ельдорадо" ми запустили акцію "20 років Ельдорадо". Вона пропонує до 3 листопада придбати різноманітні акційні товари з великими знижками - до 50%. Для участі в акції потрібно замовити акційний товар в магазинах ELDORADO на сайті ELDORADO.UA оформивши замовлення або зателефонувавши до call-центру за номером 0-800-502-2-55*. Можна вибрати будь-який зручний спосіб отримання: самовивіз із магазинів ELDORADO, самовивіз з відділення "Нова Пошта", доставка за адресою.

Також можна вибрати будь-який зручний спосіб оплати замовлення: оплата готівкою в гривнях, оплата платіжною карткою онлайн, оплата в кредит з переплатою не більше 0,1% за програмою "СУПЕР РОЗСТРОЧКА!" із залученням банків-партнерів.

Також до 20-річчя ELDORADO Ukraine ми запустили на сайті ELDORADO.UA квест-конкурс з 20 сучасними призами. Переможці конкурсу будуть обрані 4 листопада з допомогою магії random.

Наголошу: всі 20 років ми робимо все для того, щоб покупки наших клієнтів були дуже зручними, вигідними і радісними. ELDORADO дозволяє втілити мрії в реальність.

* Вартість дзвінків відповідно до тарифів вашого оператора.

    Реклама на dsnews.ua