• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

"Вовина тисяча": до списку можливих покупок додали книги

З 19 грудня українці, які отримають тисячу гривень за повний курс вакцинації, зможуть придбати на ці гроші не лише квитки в кіно, театри, музеї та для подорожей по Україні, але й книги

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні віцепрем'єрки – міністерки економіки України Юлії Свириденко у Facebook, передає "ДС".

За її словами, урядова команда працює для того, щоб людям було зручно скористатися 1 000 гривень за участь у кампанії вакцинації.

"Ми провели зустрічі з представниками сфери культури, Інституту книги, Асоціації книговидавців та книгорозповсюджувачів, інших інститутів, проаналізували втрати від карантину у книговиданні, за результатами вирішили, що витратити 1 000 гривень на придбання книг можна буде з початку програми "єПідтримка", — написала Свириденко.

Нагадаємо, 15 листопада президент Володимир Зеленський анонсував нову програму підтримки креативного, спортивного та транспортного секторів економіки, згідно з якою громадяни, щеплені від COVID-19 двома дозами вакцини, можуть отримати по тисячі гривень через програму "Дія". Глава держави зазначив, що ці кошти можна буде витратити на придбання абонементів до спортзалів, відвідування кінотеатрів, театрів або купити квитки для подорожей усередині країни. За словами Зеленського, до кінця року на програму буде виділено близько 3 млрд грн і стільки ж — на початку 2022 року. Президент запевнив, що ця програма діятиме не один місяць, і держава забезпечить альтернативну можливість отримати тисячу гривень усім вакцинованим громадянам України, зокрема людям похилого віку.

Прессекретар президента Сергій Никифоров пояснив, що ці гроші стануть своєрідним депозитом, який можна буде витратити на певний перелік послуг. Їх неможливо буде отримати готівкою на руки.

Пізніше стало відомо, що витратити тисячу гривень можна буде протягом 4 місяців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua