• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Повернення активів збанкрутілих банків: у Шмигаля взялися за вимогу МВФ

Кабінет міністрів створив міжвідомчу робочу групу з питань повернення активів збанкрутілих банків, а також затвердив її посадовий склад

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль
Реклама на dsnews.ua

Постанова прийнята на засіданні уряду 24 лютого, передає "ДС".

Згідно з постановою, групу очолить премʼєр-міністр України Денис Шмигаль. Заступником буде глава Національного банку України (за згодою).

Також в групу увійдуть міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, міністр юстиції (заступник керівника) генеральний прокурор України (за згодою), заступник керівника Офісу президента (за згодою), директор Національного антикорупційного бюро (за згодою), директор — розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (за згодою).

Як наголошується в пояснювальній записці до проєкту, робоча група створюється з метою забезпечення належного виконання положень п. 19.b Меморандуму про економічну та фінансову політику за чинною програмою Stand-by з Міжнародним валютним фондом і з урахуванням обговорень, які проводяться з представниками МВФ у рамках поточної роботи місії МВФ в Україні.

Крім того, створення робочої групи викликано необхідністю інтенсифікувати роботу з вироблення комплексу заходів по зменшенню витрат держави на збанкрутілі банки, заходів щодо поліпшення повернення активів колишніх власників збанкрутілих банків і повʼязаних з ними осіб.

Як писала "ДС", постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман заявив, що місія Міжнародного валютного фонду завершила роботу в Україні. Сторони не змогли домовитися про перегляд програми Stand-by, за якою Україна мала отримати наступний транш.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua