• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.3
Спецпроєкти

ЄС домовився з Єгиптом та Ізраїлем щодо експорту газу

У Каїрі в середу, 15 червня, був підписаний тристоронній Меморандум про взаєморозуміння між ЄС, Єгиптом та Ізраїлем щодо експорту природного газу до Європи

ЄС, Єгипет та Ізраїль домовилися про експорт газу до Європи
ЄС, Єгипет та Ізраїль домовилися про експорт газу до Європи / Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті Єврокомісії, передає "ДС".

Природний газ з Ізраїлю, Єгипту та інших джерел у регіоні Східного Середземномор’я буде поставлятися до Європи через єгипетську інфраструктуру експорту зрідженого газу.

"Сторони працюватимуть разом над стабільним постачанням природного газу таким чином, щоб це відповідало довгостроковим цілям декарбонізації та на основі ринкових цін", — йдеться у заяві.

Також повідомляється, що ЄС та Єгипет домовилися співпрацювати у сфері відновлюваних джерел енергії, водню та енергоефективності.

ЄС і Єгипет розроблять Середземноморське водневе партнерство для сприяння інвестиціям у виробництво електроенергії з відновлюваних джерел, зміцнення та розширення електричних мереж, включаючи транссередземноморські інтерконектори, виробництво відновлюваних джерел енергії та низьковуглецевого водню, а також будівництво інфраструктури зберігання, транспортування та розподілу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua