• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Южаніна сподівається, що Рада приступить до розгляду бюджету 8 грудня

Реклама на dsnews.ua
Голова Комітету ВР з питань податкової політики Ніна Південця допускає, що Рада приступить до розгляду бюджету 8 грудня

Про це вона розповіла під час спілкування з журналістами в кулуарах Ради, передає "ДС" з посиланням на телеканал "112 Україна".

"Думаю, що сьогодні наше засідання комітету покаже вже, насправді, яке відношення навіть членів комітетів до цих пропозицій, які будуть зафіксовані в останній редакції. Це буде перший крок. Потім, думаю, що в залі я, мої колеги будемо наполегливо пояснювати, наприклад, ті моменти, з якими не погоджуватися народні депутати. Постараюся робити все, щоб всі три законопроекти були прийняті", - заявила Південця.

Вона також зазначила, що депутати, швидше за все, будуть ставитися до бюджетоформуючим законопроектів скрупульозно, і буде багато питань, тому слід йти за повною процедурою обговорення.

"Якщо ми завтра розглянемо всі законопроекти бюджетоформирующие, то до бюджету, можливо, дійдемо і в четвер", - зазначила вона.

Раніше голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що парламент може вийти на прийняття у другому читанні проекту бюджету на 2017 рік 8 грудня 2016 року.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає, щоб проект бюджету був прийнятий до 26 грудня.

    Реклама на dsnews.ua