• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Заробити на криптовалюті без вкладень можна на Airdrop'ах криптовалют

При цьому отримання безкоштовної криптовалюти на ранніх стадіях може дати до 10000%. Можна шукати аірдпропи самостійно або скористатися IT-продуктом від "проекту Х100"

Реклама на dsnews.ua

Нові проєкти на криптовалютному ринку з'являються із завидною частотою. На цей час налічується вже понад 2 млн. криптовалют і їх кількість зростатиме. Ні розробників, ні інвесторів не лякають великі частки на ринку Bitcoin та Ethereum, як і кількість конкурентів — технології розвиваються швидко, з'являються нові ніші, а відтак і рішення для них. І новачки успішно витісняють більш капіталізованих конкурентів.

Що відбувається на ринку загалом і які перспективи?

Нещодавній цикл спаду 2021-2022 або як його називають на ринку "криптозими" був досить глибоким за рахунок, у тому числі і ряду бульбашок, що "лопнули" таких, як криптовалюта Luna і біржа FTX. Але всупереч очікуванням криптоскептиків сам ринок криптовалют не урвався, як вони цього очікували. Це був скоріше період очищення, який прибрав з ринку несумлінних гравців та знову підвищив стандарти галузі. І цьому є пряме підтвердження:

У третьому кварталі 2023 року обсяг транзакцій Bitcoin досягнув рекордного обсягу за всю історію.

А зараз Bitcoin, займаючи на ринку близько 50%, є драйвером і для всіх інших. При цьому зростання на 5% або стійка ціна Bitcoin може призводити до зростання інших криптовалютів на 50, 100 і 1000 відсотків.

Від досягнутих мінімумів $16,500 наприкінці 2022 року, Bitcoin піднявся вище за $36000 напередодні халфінгу 24 квітня 2024 року і очікуваних схвалень біржових індексних фондів (ETF) у 2024-2025 роках від найбільших інвестиційних фондів. Тож перспективи загалом виглядають дуже позитивно.

Аірдпропи криптовалют та як їх отримати

Криптовалютні стартапи часто дотримуються запуску своїх проектів до більш сприятливої ​​ситуації на ринку. Так що найближчим часом нас може чекати справжнісінький бум нових проектів.

І більшість із них, якщо не всі, використовуватимуть саме механізм аірдропів для привернення уваги та клієнтів до своїх проектів. Їх дають раннім користувачам за ончейн (тестування мережі, створення NFT, внесення депозитів, здійснення транзакцій і т.д.) та офчейн активність (активність у певних соціальних мережах, участь у дискусіях, голосуваннях тощо). Або це може бути ретро-дроп — винагороди не оголошувалися, але ранні користувачі, які вели певну діяльність, їх отримають.

Самостійно чи через український "Проект х100"?

Традиційний пошук у мережі з великою ймовірністю спочатку видаватиме застарілу інформацію (оскільки так працює індексація), а також сайти з вірусами та фішингом. Можливо будуть і релевантні результати, але їх сортування та перевірка займуть чимало часу. Та ж сама проблема і з соц.мережами.

Тому і був розроблений "Проєкт х100". Адже крім відбору реальних проектів, він ще й оцінює їхню перспективність за більш ніж 50 параметрами. А на виконання умов аірдропу може піти від тижня до кількох місяців. А витрачений час окупитися лише в тому випадку, якщо принесе значний прибуток.

"Проєкт х100" заробив на ринку, що падає, за останні 2 роки понад $500.000 на аірдропах.

Завдяки розробленому автоматизованому рішенню ви можете отримати доступ до тих самих проектів, які відбирає для своєї участі "Проект х100" і за вас будуть здійснювати ті ж дії для отримання аірдропів. Річна передплата за один акаунт коштує $100 і весь функціонал доступний через чат-бот "Проекту Х100".

    Реклама на dsnews.ua