• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Завтра суд розгляне позов проти ОПЗ майже на 13 млн євро

Реклама на dsnews.ua
У середу, 7 грудня, Господарський суд Одеської області планує розглянути по суті позов міжнародного трейдера добрив компанії Dreymoor Fertilizers Overseas Pte Ltd проти Одеського припортового заводу

Про це повідомила прес-служба компанії Dreymoor, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Компанія Dreymoor вимагає зобов'язати ОПЗ передати їй карбамід на суму 4 676 400 євро і аміак на суму 8 099 745 євро, придбаних за договорами на поставку карбаміду №1243UREA від 15 квітня 2015 року та договором № Expotrade/085/Ammonia на поставку аміаку від 17 квітня 2015 року, укладених на підставі виданих ОПЗ складських квитанцій від 17 квітня 2015 року.

Зазначені договори були укладені навесні 2015 року між Dreymoor і ExpotradeGlobal Limited. 21 квітня 2015 року Dreymoor через Unicredit BankAG справило оплату замовленого карбаміду і аміаку. За даними компанії, у свою чергу Одеський припортовий завод підтвердив номінацію судів Arel і Muharrem Dadayli на перевезення оплачених товарів

Однак, незважаючи на видані складські розписки, ОПЗ відмовився від навантаження підтверджених їм судів, додали в прес-службі. Dreymoor направляла звернення з письмовою вимогою до ОПЗ в семиденний строк повідомити узгоджену дату передачі карбаміду і аміаку, але відповіді не послідувало, розповіли в прес-службі.

Також представники Dreymoor підкреслюють, що згадані контракти стали предметом кримінального розгляду, зокрема, в Національній поліції України. "Враховуючи доказову базу, ми вважаємо високими шанси на успіх у господарському спорі з нашого питання", - підкреслили в прес-службі.

Крім того, у компанії нагадали, що 14 грудня має відбутися конкурс з приватизації Одеського припортового заводу. "Якщо питання боргу перед Dreymoor не буде вирішено найближчим часом, то це може перетворитися в борг майбутнього інвестора ОПЗ", - відзначили в прес-службі.

В липні 2016 року міжнародний трейдер добрив Dreymoor Fertilizers Overseas Pte Ltd подав позов проти "Одеського припортового заводу". Тепер компанія має намір у судовому порядку вимагати від ОПЗ поставку оплаченого півтора роки тому товару.

    Реклама на dsnews.ua