• USD 28.4
  • EUR 33.5
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

Заявок на кредити за програмою "5-7-9" вже подали на 8 млрд, — Петрашко

Реклама на dsnews.ua

Підприємці повинні отримати доступ до дешевих кредитів, і уряд може це реалізувати

Про це заявив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко в ефірі одного з телеканалів, повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу Мінекономрозвитку.

"Зараз ми бачимо перші позитивні паростки програми "5-7-9". У нас заявок зараз є на 8 млрд. Я думаю, через 2 тижні процес буде ще активнішим. Банки-учасники підтверджують, що отримали реальний інструмент і активно приймають заявки від клієнтів", — заявив Петрашко.

Він додав, що за цією програмою бізнес вже отримав понад 1 млрд грн. позик для розвитку та запровадження антикризових заходів.

Нагадаємо, що з 1 липня набрало чинності рішення уряду, щодо спрощення умов участі в програмі "Доступні кредити 5-7-9%""для мікро- та малого бізнесу. Зокрема, було пом’якшено вимоги до обов’язкової прибутковості діючого бізнесу, знято обмеження щодо напрямків використання коштів та максимальної суми кредиту.

Позику в рамках Програми можна отримати вже в 16-ти банках: АТ "Ощадбанк", АБ "Укргазбанк", АТ КБ "ПриватБанк", АТ "Укрексімбанк", АТ АКБ "Банк Львів", ПАТ "ПУМБ", АТ "БАНК АЛЬЯНС", АТ "КРЕДОБАНК", ПАТ "БАНК ВОСТОК", АТ "Райффайзен Банк Аваль", АТ "ТАСКОМБАНК", АТ "Альфа-банк", АТ "КБ "ГЛОБУС", АТ "МЕГАБАНК", АТ "ПОЛІКОМБАНК", АТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК".

    Реклама на dsnews.ua