• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Зеленський ініціює створення Нацфонду інвестицій

Президент України Володимир Зеленський розпорядився створити Національний фонд інвестицій для формування сприятливих умов для реалізації масштабних інвестиційних проєктів і розвитку міжнародного економічного співробітництва

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Відповідний документ опублікований на сайті глави держави, передає "ДС".

Зокрема, Кабінету міністрів доручено вжити заходів щодо створення Національного фонду інвестицій та нормування питань його діяльності. Уряд повинен визначити напрямки діяльності фонду, органів його управління та їх повноважень, порядок формування статутного капіталу, джерел формування коштів фонду, використання прибутку і так далі.

Як повідомляла "ДС", Верховна Рада прийняла закон "Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями в Україні" 17 грудня 2020 року. Президент Володимир Зеленський 10 лютого 2021 року підписав закон про "інвестиційних нянь". Документ гарантує підтримку українським та іноземним інвесторам, сума інвестицій яких перевищує 20 млн євро, і які створюють не менше 80 робочих місць із середньою зарплатою на 15% більше, ніж в регіоні, де така інвестиція буде здійснена.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua