• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Clubhouse тепер доступна і для користувачів Android, але не скрізь

Соціальна мережа для аудіоспілкування Clubhouse запустила тестову версію додатку для операційної системи Android, наразі вона доступна лише у США

Clubhouse
Clubhouse
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в публікації Reuters, передає "ДС".

Раніше додаток був доступний лише на iOS. Реєстрація відбувається за запрошенням.

Водночас великі техкомпанії, такі як Facebook та Twitter, на хвилі популярності Clubhouse почали розробляти власні аналоги аудіокімнат. 

Наразі кількість завантажень Clubhouse значно скоротилася: з 9,6 мільярда у лютому до 0,9 мільярда у квітні. Таке скорочення викликало питання "життєздатності" платформи: чи не був успіх пов’язаний переважно з карантинними обмеженнями та часом, який люди проводять удома. 

У компанії сподіваються, що запуск версії на Android дозволить розширити ринок та залучити нових користувачів. У США користувачі Android отримали можливість завантажити додаток 9 травня. На інших ринках він з’явиться упродовж декількох днів або тижнів.

Нагадаємо, раніше засновник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск запросив президента Росії Володимира Путіна поспілкуватися з ним у цій соцмережі. У Кремлі назвали цю пропозицію цікавою, але зазначили, що Путін не користується соцмережами.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua