• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Головний флот Америки. Як США обганяють Китай і Росію в гонці атомних підводних човнів

На початку листопада Америка була зайнята не тільки виборами президента. Пентагон уклав контракт на майже $10 млрд на перші дві стратегічні субмарини нового покоління

Підводний човен класу Columbia/Художня візуалізація General Dynamics
Підводний човен класу Columbia/Художня візуалізація General Dynamics
Реклама на dsnews.ua

Атомні підводні ракетоносці Columbia

Стратегічні субмарини — основа американської ядерної тріади. Саме тому до них завжди прикута підвищена увага Пентагону.

Одним з головних стратегічних пріоритетів оборони США є програма Columbia. Вона замінить старіючі атомні підводні човни класу Ohio.

Генеральним підрядником з проєктування і виробництва підводних човнів нового класу є компанія Electric Boat, що належить корпорації General Dynamics. Це підприємство будує субмарини для ВМС США вже більше 120 років. Першим підводним човном, побудованим на цій верфі, став USS Holland, переданий флоту 11 квітня 1900 р.

5 листопада Electric Boat повідомила про отримання контракту на будівництво двох субмарин стратегічного призначення нового покоління. Сума угоди склала $9,474 млрд. Вона передбачає будівництво і випробування головного і другого кораблів класу Columbia, а також супутню проєктну та інженерну підтримку.

Субмарина Columbia складається з шести супермодулів. Будівництво чотирьох з них буде проходити на верфі Electric Boat в Квонсет-Пойнті, штат Род-Айленд. Потім модулі доставлять на баржі на майданчик остаточного складання в Гротон, штат Коннектикут. Там компоненти зберуть в єдину конструкцію.

Реклама на dsnews.ua

При довжині 170 м і водотоннажності 21 тис. т підводні човни класу Columbia стануть найбільшими з субмарин, коли-небудь побудованих в США. Компанія оголосила, що вона поставить американським ВМС головний корабель цього класу в 2027 р.

«Electric Boat готувалася до будівництва субмарин класу Columbia протягом майже десяти років, включаючи просування проєкту, наймання і навчання тисяч кваліфікованих робітників, модернізацію наших обʼєктів і допомогу в зміцненні бази постачання. В результаті проєкт Columbia більш просунутий, ніж у будь-якої попередньої програми підводних човнів. Ми вдячні ВМС і Конгресу за непохитну підтримку в забезпеченні фінансування, щоб уникнути зриву цієї важливої програми», — підкреслив президент Electric Boat Кевін Грейн.

Про те, що новий клас підводних човнів буде називатися Columbia, стало відомо в 2016 р. Назва обрана на честь округу Колумбія (так офіційно іменується столиця країни місто Вашингтон).

Спочатку компанія успішно реалізувала контракт у розмірі $1,85 млрд на попереднє проєктування субмарини. Після цього у вересні 2017 р. Electric Boat повідомила про отримання контракту в розмірі $5,1 млрд на розробку технічного проєкту. Потім отримала ще двічі по $0,5 млрд (у вересні 2018-го і травні 2019-го) на продовження підготовчих робіт. І ось тепер настав час перейти безпосередньо до будівництва субмарин.

Загальна вартість всієї програми Columbia складе близько $100 млрд. У результаті її реалізації ВМС США отримають 12 стратегічних атомних підводних човнів нового покоління. Вони замінять старіючі підводні човни класу Ohio, деякі з яких все ще проходять модернізацію в середині життєвого циклу, але перший з них буде виведений з експлуатації вже в 2026 р.

Підводний човен класу Columbia, що стріляє балістичними ракетами/Художня візуалізація General Dynamics
Підводний човен класу Columbia, що стріляє балістичними ракетами/Художня візуалізація General Dynamics

За планами ВМС США, субмарини класу Columbia повинні бути спроєктовані, побудовані, випробувані і введені в дію в стислі терміни, з тим щоб у Пентагона постійно був в наявності флот з 12 атомних підводних човнів з балістичними ракетами, здатний забезпечити безперервне глобальне ядерне стримування.

За загальноприйнятою міжнародною термінологією, стратегічні збройні сили, оснащені ядерною зброєю, називаються «ядерною тріадою», оскільки в їх склад можуть входити три компоненти: міжконтинентальні балістичні ракети; атомні підводні ракетоносці; стратегічна авіація. І якщо у Росії найпотужніший перший компонент, то у США — другий. Атомні субмарини несуть 70% оперативного арсеналу ядерного стримування США і є не тільки основною, але і найбільш живучою ланкою американської ядерної тріади.

На даний момент ця ланка представляє собою розміщені на борту субмарин класу Ohio балістичні ракети Trident II D5. Така ракета має максимальну дальність 11,3 тис. км і володіє головною частиною, яка розділяється, з блоками індивідуального наведення, які оснащені термоядерними зарядами потужністю 455 або 100 кілотонн. Завдяки високій точності ракета здатна ефективно вражати малорозмірні високозахищені цілі, в т. ч. поглиблені бункери і шахтні пускові установки міжконтинентальних балістичних ракет, наприклад на території Росії.

У 1981-1997 рр. американці ввели в дію 18 човнів класу Ohio. Чотири з них були переобладнані для використання крилатих ракет «Томагавк». Решта 14 мають по 24 ракети Trident кожна. Субмарина класу Columbia матиме тільки 16 таких ракет (згодом вони будуть замінені на нові типи). Але при цьому вона буде набагато менш гучною, що різко підвищить її виживання в разі гіпотетичного ядерного конфлікту.

Крилата ракета "Томагавк", запущена з підводного човна/Raytheon
Крилата ракета "Томагавк", запущена з підводного човна/Raytheon

Як відомо, стратегічне ядерне озброєння, що входить в ядерну тріаду, відрізняється від тактичних атомних бомб тим, що може бути застосоване для завдання у відповідь «удару відплати». І одна з головних задач технологічних інновацій на субмаринах класу Columbia полягає саме в підвищенні виживаності підводного човна, щоб він уник загибелі і зумів випустити ракети для удару по ворогу.

Субмарина класу Columbia служитиме 42 роки. Її паливний сердечник розрахований на весь термін її служби. Іншими словами, за всі 42 роки підводному човну жодного разу не знадобиться перезавантаження ядерного реактора (на відміну від човнів класу Ohio, які вимагають дворічного капітального ремонту реактора з перезавантаженням в середині терміну служби). Це технологічне досягнення дозволить заощадити за час експлуатації класу Columbia близько $40 млрд.

Electric Boat буде виконувати основну частину робіт, включаючи остаточну збірку, на всіх 12 підводних човнах. Також усі 18 човнів класу Ohio були побудовані цією ж компанією.

Нові ударні атомні субмарини

Програма Columbia — не єдина нинішня турбота Electric Boat. Компанія відповідає також за забезпечення ВМС США новими ударними атомними підводними човнами, призначеними для виконання широкого спектру завдань у відкритому океані і прибережній зоні, включаючи протичовнову війну і операції по збору розвідданих.

З кінця 1990-х Electric Boat будує для ВМС США ударні атомні субмарини класу Virginia, оснащені крилатими ракетами «Томагавк» для прибережних операцій і торпедами для придушення ворожого флоту. Пентагон планує поповнювати американські ВМС субмаринами класу Virginia аж до 2043 р., після чого почнеться перехід на ударні підводні човни нового покоління SSN (X). Робота над ними ведеться вже шість років за участю компанії BWX Technologies, яка спеціалізується на будівництві ядерних реакторів для авіаносців і підводних човнів ВМС США і є субпідрядником Electric Boat в програмі Columbia.

2 листопада президент BWX Technologies Рекс Геведен повідомив важливі особливості цієї розробки. За його словами, SSN (X) буде використовувати технології програми Columbia і буде значно крупнішою за нинішні ударні субмарини класу Virginia.

Підводний човен класу Virginia/Художня візуалізація General Dynamics
Підводний човен класу Virginia/Художня візуалізація General Dynamics

Як відзначають USNI News і The Drive, ширша конструкція може дозволити встановити додаткові звукопоглинальні елементи між внутрішнім корпусом, де знаходяться системи підводного човна і де працює його екіпаж, і зовнішнім корпусом. Зниження гучності будь-якого підводного човна важливе для утруднення виявлення та відстеження противником, що, в свою чергу, робить його більш живучим. При цьому розмір внутрішнього корпусу також може бути збільшений, що надасть додатковий простір для різних видів устаткування і озброєння. Зокрема, має знайтися місце для нарощування потужностей, які збільшують швидкість човна. Також запас простору стане в нагоді для інтеграції майбутніх технологій і розробок, таких як підводні дрони.

Втім, це аж ніяк не означає, що човни класу Virginia — вже вчорашній день. Починаючи з 2004 р., стали до ладу 19 субмарин цього класу, але вони неоднакові: чотири серії I, шість серії II, вісім серії III плюс перший із запланованих 10 човнів серії IV. З кожною серією технології модернізуються.

Зараз одночасно з будівництвом човнів серії IV вже ведеться будівництво серії V. Відповідний контракт був підписаний 2 грудня 2019 р. Поставки за контрактом заплановані з 2025 по 2029 рр. За девʼять субмарин серії V ВМС США заплатять $22,2 млрд (контракт також включає в себе можливість будівництва десятого корабля в терміни контракту, в такому випадку загальна вартість операції досягне $24,1 млрд).

Це рекордна сума для угод про будівництво підводних човнів. Попереднім рекордом був контракт на серію IV, укладений в квітні 2014 р. Тоді 10 субмарин коштували $17,6 млрд.

Те, що серія V істотно зросла в ціні, відображає посилення технологічної оснащеності і збільшення розмірів субмарини. Новий підводний човен буде оснащений модулем корисного навантаження VPM (Virginia Payload Module), який дозволить брати на борт додаткове озброєння, датчики та інші спеціальні корисні навантаження. Зокрема, ударна здатність субмарини виросте в 3,3 рази — підводні човни перших чотирьох серій несли по 12 крилатих ракет «Томагавк», а всередину VPM можна помістити ще 28 ракет і таким чином довести загальне число «Томагавків» на борту до 40. У результаті додавання VPM водотоннажність човна виросте з 7,8 до 10,2 тис. т, довжина корпусу — з 115 до 140 м.

Випробування підводного човна Delaware класу Virginia/Ashley Cowan
Випробування підводного човна Delaware класу Virginia/Ashley Cowan

Не дати обігнати себе Китаю

Втім, для ВМС США не менш важливе нарощування швидкості субмарин. Про це недвозначно заявив головнокомандувач ВМС адмірал Майкл Гілд в інтервʼю виданню Defense One 13 жовтня.

«Перевага, яку ми маємо на море, — це перевага, яку нам потрібно не тільки підтримувати, але і розширювати, — підкреслив він. — Але я не думаю, що справа просто в великій кількості ракет. Я вважаю, що швидкість — теж важливий фактор, який ми повинні враховувати. Щоб я міг укластися в терміни і темп, коли потрібно доставити боєприпаси до цілі своєчасно, це повинна бути настільки швидка субмарина, наскільки можливо».

Разом з кількістю ракет швидкість повинна мати вирішальне значення для протидії підводним флотам Росії і Китаю, які розширюються і все більш активні, а також іншим військово-морським розробкам в цих країнах. В останні кілька років Китай особливо активно займається будівництвом великих бойових кораблів, включаючи авіаносці, десантні кораблі, есмінці і різні підводні човни.

Пентагон, схоже, серйозно занепокоївся перспективою великого китайського стрибка на море. На початку жовтня міністр оборони США Марк Еспер розкрив нові подробиці надзвичайно амбітних планів щодо збільшення чисельності флоту ВМС США протягом наступних 25 років. Станом на початок 2020 р. в складі ВМС США налічувалося близько 293 кораблів. Є також мета, затверджена Конгресом, — створити флот з як мінімум 355 кораблів. Однак тепер Еспер сказав, що до 2045 р. потрібно мати в складі ВМС більше 500 кораблів, у т. ч. від восьми до 11 атомних авіаносців, від 60 до 70 малих надводних кораблів, від 70 до 80 ударних підводних човнів, від 50 до 60 десантних кораблів і від 70 до 90 судів постачання.

Звичайно, після зміни господаря Білого дому плани Пентагону можуть бути відкоректовані. Але завдання не дати обігнати себе Китаю в будь-якому випадку буде актуальним. Як і контракти, які вже має Electric Boat на будівництво підводних ракетоносців класу Columbia і ударних субмарин класу Virginia.

Тут не зайве згадати, що Джилл Байден, дружина новообраного президента США Джо Байдена, особисто проспонсорувала будівництво USS Delaware — 18-ї субмарини класу Virginia. 20 жовтня 2018 р. Джилл взяла участь в церемонії хрещення USS Delaware. Як спонсор будівництва Джилл розбила традиційну пляшку ігристого вина об ніс корабля.

Джилл Байден розбиває пляшку ігристого об ніс підводного човна USS Delaware класу Virginia/Huntington Ingalls Industries
Джилл Байден розбиває пляшку ігристого об ніс підводного човна USS Delaware класу Virginia/Huntington Ingalls Industries

«Одна з найбільших нагород для мене — бути частиною сімʼї USS Delaware і вашим товаришем по команді на все життя», — сказала вона екіпажу. А сам Джо Байден тоді ж відвідав верф, на якій будувалася субмарина, і зустрівся з її працівниками. Так що вони, схоже, точно без роботи не залишаться.

    Реклама на dsnews.ua