• USD 27
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Україна підписала контракт на виведення супутника на орбіту

Держпідприємство "Конструкторське бюро "Південне" уклало контракт з європейською компанією ISILAUNCH про виведення на орбіту космічного апарату "Січ-2-30"

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив віцепремʼєр — міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський в своєму Facebook, перед "ДС".

"Запуск супутника має відбутися з пускового майданчика компанії SpaceX (США) за допомогою ракетоносія Falcon-9… На сьогодні вже здійснений авансовий платіж. Запуск космічного апарата планується здійснити в грудні 2021 року (резерв – січень 2022 року)", — написав він.

Уруський додав, що в даний час КБ "Південне" спільно з Національним центром управління та випробувань космічних засобів здійснює всі необхідні роботи з підготовки до запуску наземного сегмента і самого космічного апарату "Січ-2-30".

Віцепремʼєр додав, що запуск і подальше використання даного супутника "дадуть змогу вирішувати багато актуальних завдань соціально-економічного, екологічного, інформаційного, наукового та освітнього характеру, а також забезпечити реалізацію інтересів держави у сфері національної безпеки та оборони".

Як повідомляла "ДС", раніше стало відомо, що Україна домовилася з американською компанією SpaceX про запуск на орбіту українського супутника "Січ 2-1".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua