• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Гендерно-нейтральна ополонка: чим жив Запорєбрик минулого тижня

"ДС" знову борсалася у розсипу найдивніших російських новин

Реклама на dsnews.ua

Як завжди, росіян дуже хвилюють питання нижче поясу.

Адже раніше пропагувалася необхідність "десатанізації України", але вона вже не настільки актуальна. Нехай на цьому, відставши від методички, наполягає прокремлівський політолог Марков і намагається реанімувати тезу з дна російського радбезу.

Слово "Stand" вже інтерпретується як "Satan". Не шукайте логіку у Маркова, особливо коли її постійно немає.

На черзі, повторюють російські чиновники, — визволення України від гендерно-нейтральних туалетів.

Це при тому, що офіційна представниця МЗС РФ Марія Захарова навряд чи ходить до ресторанних нужників з літерами Ме і Жо.

І гаразд, про те, що "наші хлопці воюють проти гендерно-нейтральних вбиралень" каже губернатор Санкт-Петербурга Олександр Бєглов, але питання піднялося на висоту плешивої путінської макіки. Володимир Володимирович схвилювався – нелегко, мовляв, ростити дитину на гендерно-нейтральному Заході, що загниває.

Реклама на dsnews.ua

Про нейтральність України (у дещо іншому контексті) говорив і спікер Державної Думи В'ячеслав Володін. "Україна буде вільною", заявив Володін, а цілі "СВО" – "будуть досягнуті".

Рідкі, невпевнені, без ентузіазму оплески. "Віримо, Славо, віримо". Росія — це країна, яка несе "свободу". Її поки що навіть не визнали "іноземним агентом".

Прозвучало президентське слово і з приводу "напівголої вечірки" Анастасії Івлєєвої. Путіну донесли інформацію у теках і щодо цього. "Наші хлопчики", які повертаються з фронту, не хочуть "стрибати без штанів".

Краще, як Путін, бовтатися без штанів у ополонці. Перед спеціально навченими людьми та телекамерами на російську версію Хрещення.

Але у президента РФ свої недоліки та свій зворотний бік. Як те саме місце, що він мочив у воді.

Це – реклама суші марки "Йобідойобі". Ні, ми категорично відмовляємось закривати зірочками японізовану назву бренду. Звучить, звичайно, поетично, особливо у світлі того, що на звороті білборда – Путін. Отримайте очевидний заклик у світлі того, що йому належить доробити з Росією.

Тягне Володимира Володимировича до мужиків. Тому він допитує місцевого бізнесмена Руслана Байсарова щодо того, як ті називають тунелі. Виявляється – жіночими іменами. Ось вам і технологічна трансгендерність.

І взагалі – жодних більше вечірок – каже кубанський губернатор Кондратьєв. Сказано ж — Росія для сумних.

У те, що Росія буде вільною, повірив і співак-путініст SHAMAN (нагадуємо, у миру він — Ярослав Дронов). А інакше, як пояснити те, що черговий, здавалося б, "скрєпний" гімн більше нагадує посвяту головному російському політсиділю Олексію Навальному.

Навальний заходив на марші нацистів, а Ярослав Дронов екранізував такі марші у своїх кліпах. Принагідно додаючи туди євгенічні експерименти — "Я — рускій — я за чистоту раси".

Дронов — виконавець з унікальним, хай і мимовільним, умінням робити пародії на власні пісні популярнішими за ці самі пісні. Фраза "Я – узкій", все ж, куди краще лягає у поетичний контекст.

Не зміг не потрапити у добірку, м'яко кажучи, одіозний депутат Олексій Журавльов. Громадськість ще не відійшла від його пропозицій щодо злягання з черепахою, як він зажадав заборонити "нижчепоясну" групу смайликів.

Ось список від депутата: "одностатеві пари з дітьми, чоловіки та жінки, що цілуються, вагітний чоловік, чоловік-наречена з вусами, бородаті жінки і так далі".

Там вся гама гомосексуальних взаємин у емодзи, які розташовані, м'яко кажучи, на задвірках віртуальної клавіатури. Але Олексій Журавльов не полінувався – дотягнувся та висловив своє однозначне "Заборонити!".

Готується до віртуального релізу та гра за мотивами "Слова пацана". Творці, хоч і намагаються відвадити геймерів від переходу на темний бік пацанської сили, але яка різниця, якщо гру вже хочуть заборонити кіберопричники Держдуми.

Що ще нового хочуть заборонити та чи збираються заборонити забороняти – у наступних випусках "Хронік Запорєбрика".

    Реклама на dsnews.ua