• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

Післясмак облизаного Карлсона: чим жив Запоребрик на тижні

"ДС" знову відкривала для вас чудовий старий світ російського занепаду

Такер Карлсон
Такер Карлсон / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Пам'ятаєте це обличчя екзальтованого лінивця? Це фізіономія Такера Карлсона, коли він почув патякання Володимира Путіна про мотиви повномасштабного нападу на Україну. Карлсон, який сам по собі має славу досить одіозної персони, вже точно не очікував апеляції до Рюрика. Він уже тисячу разів пошкодував, коли погодився вислухати лекцію про історію на хвилину, а отримав на всі 29.

Навіть просив уточнити, як ці стародавні казки співвідносяться із вторгненням в Україну, але Путін питання повз вуха пропустив, а кремлівська цензура вчасно відкупюрила російський переклад.

Глава Кремля наговорив із три короби: встиг виправдати вторгнення Гітлера до Польщі, відправити повоювати батька Зеленського у Другу світову війну за два роки до народження батька президента України та зробити першого керівника Білорусі Станіслава Шушкевича соратником Степана Бандери.

Видатна нісенітниця, але Марії Захаровій дуже подобається. Вона навіть перекваліфікувала Такера Карлсона на історики, щоб виправдати шефа-недотепу.

Носилися з Такером як із писаною торбою. Ось гість поїдав у квазімакдональдсі, ось скупився в Ашані. Ось воно – справжнє раболіпство перед заокеанськими господарями. Цікаво, брудні карлсонівські шкарпетки в московському готелі теж зберуть і виставлять як дорогоцінний експонат? Облизали всі місця цього в міру вгодованого чоловіка.

Реклама на dsnews.ua

Путін теж почав збуджуватися. Мова його тіла приховати захоплення не змогла. Ніжка, як кішка – гуляє сама по собі.

Адже так чекали, так чекали. Ось "загони Путіна" смикають свої бабушкофони в надії першими подивитися інтерв'ю від Такера в соцмережі X (вона ж колись Twitter).

Залишайся, Карлсоне, з нами будеш нашим королем.

А крім цього – стою на доріжці я в лижі взутий, чи лижі не їдуть, чи я гітлернутий. Звісно, не переплутайте – нацисти саме в Україні.

Так, саме німець винен у війні. Якщо ви не знали, то німецький філософ Іммануїл Кант та його вчення, що вплинуло на західну етику, зокрема і західну цивілізацію в принципі, стали причиною початку "спецоперації". І неважливо, що володар дум народився на російській нині землі – у Кенігсберзі, який тепер є анклавним Калінінградом.

Виходить, лідер гурту "Звєрі" на ім'я Рома, як не дивно, Звір дивився у майбутнє, коли помочився на могилу філософа ще 2004 року. А потім і заспівав для окупантів на Донбасі. Ні, краще нетримання організму.

Білгородці це розуміють та закривають свій гештальт у місцевих бомбосховищах.

Закривали гештальт і жителі Канади, батьки восьми дітей. На радість кремлівській пропаганді симпатики Росії перебралися за океан за "скріпами" подалі від "ЛГБТ-диктату". Там було все: сльози щастя від мами, слова "прапор свободи" та радість від оперативного польоту за океан.

Але щось пішло не так: північноамериканцям пригадали підтримку України, заморозили рахунки при переведенні грошей з Канади до РФ і загалом не дуже раді.

І змусили записати вибачення! І це родина ще не до Чечні приїхала, а вирішила осісти у Ростові-на-Дону. Щоб насолоджуватися вікном вид заводської труби в місцевій церкві.

А "ДС" продовжить стежити за всіма видами російської пропаганди. Щоб оцінити "російський світ" на відстані, а не в польових умовах країни скрєпного маразму, що переміг.

    Реклама на dsnews.ua