• USD 39.8
  • EUR 42.3
  • GBP 49
Спецпроєкти

Чи корисно їсти оливки щодня: науковці назвали переваги для здоров'я

Оливки сприяють здоров'ю серця, забезпечують необхідні поживні речовини для підтримки роботи мозку і допомагають контролювати вагу

Реклама на dsnews.ua

Про це пише Pinkvilla, передає "ДС".

Оливки містять харчові волокна, які сприяють поліпшенню травлення. Нерозчинні волокна допомагають при запорах, діючи як проносне. З іншого боку, розчинні харчові волокна діють як пребіотики, які забезпечують поживними речовинами корисні кишкові бактерії, які відповідають за здорове травлення, підвищення імунітету, контроль рівня цукру в крові та боротьбу з патогенами всередині кишечника.

Крім того, оливки ферментуються в процесі природного молочнокислого бродіння, що робить їх багатим джерелом пробіотиків. Ці бактерії покращують здоров'я кишечника, підтримуючи правильний баланс травних ферментів і запобігаючи розмноженню патогенних бактерій в кишечнику.

Також оливки мають антиоксидантні властивості завдяки багатому джерелу вітаміну Е і з, каротину і олеоканталу, природного антиоксиданту, властивості якого аналогічні ібупрофену. Антиоксиданти нейтралізують пошкодження клітин вільними радикалами. Таким чином, вживання оливок може допомогти уповільнити старіння, знизити ризик розвитку раку, запобігти пошкодженню печінки, забезпечити протизапальні властивості та запобігти віковим захворюванням, таким як хвороба Альцгеймера та серцево-судинні захворювання. 

Оливки містять хороший тип жиру, який називається мононасиченими жирними кислотами, у вигляді олеїнової кислоти, поліфенолів, вітаміну Е та ліпідних молекул, які зменшують запалення, а також "поганий" холестерин.

Також вони можуть запобігти раку. Олеуропеїн, найпоширеніший антиоксидант пригнічує ріст ракових клітин.

Наявність олеоканталу в оливках та оливковій олії пов'язане зі зниженням ймовірності виникнення хронічних захворювань, таких як хвороба Альцгеймера та інших неврологічних захворювань.

Експеримент, проведений для вивчення користі оливок для шкіри та волосся у жінок, довів, що вони допомагають зволожувати та розгладжувати текстуру шкіри, а також можуть запобігти появі прищів та рубців від прищів. Це пов'язано з наявністю в оливках корисних для шкіри інгредієнтів, таких як вітаміни C, E і K, а також жири.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua