• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Не лише алкоголь: які напої не варто пити чоловікам у 50+

Багато з нас помилково вважає, що не сильно шкідливі продукти та напої можна вживати постійно, незважаючи на вік. Однак це не так. Лікарі стверджують, що є кілька напоїв, які для чоловіків у віці за 50 років стають небезпечними

Реклама на dsnews.ua

Фахівці рекомендують в першу чергу відмовитися від шкідливих напоїв, пише useti.org.ua.

Лідером списку виявилася газована вода. Причому шкідлива не тільки солодка вода, а й мінеральна. У першій міститься велика кількість цукру і різних хімічних добавок, у другій – луг, який негативно впливає на процеси травлення.

Далі йде алкоголь. Він не тільки робить людину неадекватною, але і запускає дуже небезпечні процеси. Серед іншого спиртні напої збільшують ймовірність розвитку цирозу печінки, погіршують роботу нирок, підшлункової залози, серця і нервової системи.

Третьою у переліку виявилася кава. У перші роки вживання цього ароматного напою відчувається прилив сил, проте з часом він призводить до виснаження організму. Кава негативно впливає на нервові клітини і серцево-судинну систему. До того ж в ній містяться речовини, які є аналогами жіночих гормонів. Якщо вживати цей напій чоловікам після 50 років, може розвинутися статева дисфункція і вирости груди.Крім цього, кава загрожує проблемою з шиєю і спиною.

Замикає список магазинний сік. Цей напій можна назвати натуральним з великою натяжкою, оскільки в ньому міститься величезна кількість концентратів. При цьому в соку з магазину багато калорій, які можуть спровокувати появу зайвої ваги, про яку навряд чи мріють представники сильної половини навіть після 50 років.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua