• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Побічні ефекти від корисних продуктів: названо наслідки зловживання

Корисні продукти необхідні в раціоні, однак зловживати ними не варто, адже це матиме негативні наслідки для самопочуття

Реклама на dsnews.ua

Що може статися з вашим організмом, якщо вживати забагато здорової їжі, пише useti.org.ua.

Квасоля, сочевиця. Вітаміни, мінерали і клітковина дуже корисні для організму. Однак ці овочі викликають надмірне газоутворення та метеоризм. Але зовсім відмовлятися від бобових не варто. Просто не потрібно вживати їх більше 100 грам на добу в готовому вигляді.

Морква. Надмірне вживання моркви кожен день може викликати пожовтіння шкіри. Однак ця особливість досить індивідуальна, і рідко зустрічається. Не варто переживати, якщо це сталося, однак кількість моркви в раціоні доведеться скоротити.

Часник. Він корисний для запобігання серцево-судинних захворювань і застуди. Однак специфічний запах важко заглушити. Запах буде набагато менш сильним, якщо часник піддавати температурній обробці.

Кедрові горіхи. Вони можуть викликати після їжі відчуття металевого присмаку в роті. Присмак може тривати від пари годин до декількох тижнів. Це залежить від свіжості горішків і наявності в них консервантів. Невелике прожарювання горіхів допоможе прибрати цей присмак. Він також може свідчити про індивідуальну чутливість організму. В такому випадку краще взагалі відмовитися від кедрових горіхів.

Червоне вино. Ресвератрол в червоному вині захищає вас від хронічних і вікових захворювань. Але зловживання напоєм може призвести до зневоднення иа набору ваги. Також вино може порушувати сон. Тому не варто вживати більше одного келиха в день.

Буряк. Зміну кольору сечі після вживання буряка фіксують приблизно 10% людей. Однак частіше це стається у випадку дефіциту заліза в організмі. Особливо, якщо паралально відчувається безпричинна втома та сонливість.

Фахівці також додають, що не варто зловживати листовою капустою, шоколадом та дикою спаржею. Ці продукти в надмірній кількості також можуть негативно позначитися на самопочутті.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua