• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

Волоський горіх: названо головні переваги плоду

Волоські горіхи корисні для деяких систем організму та здоров'я в цілому

Реклама на dsnews.ua

Медики назвали 5 головних переваг волоських горіхів, пише zhenskiy.kyiv.ua.

Мозок. У волоських горіхах є фітохімічні речовини і безліч поліненасичених жирів, які важливі для функціонування органу. Жирні кислоти омега – 3 допомагають знижувати окислювальний стрес в мозку і покращують передачу сигналів і сам нейрогенез. Вітамін Е, фолієва і елагова кислоти покращують пам'ять.

Настрій. Омега – 3 кислоти дуже важливі і для нормально роботи центральної нервової системи. Вчені під час досліджень встановили, що ці кислоти позитивно впливають під час розладів настрою.

Серце. Горіхи допоможуть знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань, а масло волоського горіха сприятливо впливає на функцію ендотелію. Згідно з науковим дослідженням, споживання продукту більше 4 разів на тиждень на 37% знижує ризик ішемічної хвороби серця.

Зниження ваги. Волоські горіхи калорійні, але вони не призводять до збільшення ваги. Експерти рекомендують споживати їх замість продуктів, що викликають ожиріння.

Травна система. Вчені провели дослідження та виявили, що горіхи збагачують мікробіом кишечника і збільшують кількість корисних бактерій.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua