• USD 41.3
  • EUR 45
  • GBP 53.5
Спецпроєкти

Вороги здорового сну: фахівці назвали три шкідливі звички

Організм людини для нормального функціонування потребує, зокрема, здорового сну. Він так само важливий як здорове харчування. Однак деякі харчові звички заважають висипатися

Реклама на dsnews.ua

Консультант з харчування Freshbit Лорен Мінхен назвала звички, ягі негативно впливають на сон, пише uapress.kyiv.ua.

"Їжа, яку ми їмо, впливає на сон через процес травлення, що призводить до стрибків цукру в крові і викликає секрецію інсуліну у відповідь на їжу. Якщо наші тіла занадто зайняті розщепленням важкої їжі (особливо якщо ми їмо прямо перед сном), міцний сон не прийде", пояснила вона.

Отже, для кращого нічного відпочинку фахівці рекомендують відмовитися від трьох харчових звичок.

Пізня вечеря. За словами дієтолога Емі Шапіро, глибокий сон вимагає напівпорожнього шлунка. Зайва наповненість може привести до кислотного рефлюксу, що негативно позначиться на сні.

Багато цукру. Надмірне споживання вуглеводів або солодкого протягом дня призводить до сплесків цукру та інсуліну в крові. Це негативно позначається на гормонах сну, через що протягом ночі ви будете частіше прокидатися. Мінхен Лорен звертає увагу на необхідності раціонального розподілу в раціоні білків, жирів і вуглеводів.

Багато рідини перед сном. Пити воду необхідно протягом дня, а не на ніч.

"Надмірнезазначає споживання води в пізній час може привести до порушення сну, так як вам доведеться вставати вночі в туалет", – зазначила Шапіро.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua