• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Bosch в Україні - зростання продовжується

У 2020 році компанія Bosch досягла в Україні продажів на рівні майже 130 мільйонів євро, таким чином перевершивши минулорічний результат на 7%

Реклама на dsnews.ua

"2020 рік був сповнений викликів і для Bosch в Україні. Однак, нам вдалося завершити його набагато краще, ніж очікувалося, в основному завдяки швидкій трансформації нашого бізнесу в онлайн та ефективному спілкуванню з клієнтами та працівниками в умовах "нової нормальності"", – сказав Віталій Бульда, генеральний директор "Роберт Бош Лтд", на щорічній пресконференції компанії в Києві.

Щодо розвитку бізнесу в поточному році, пан Бульда зазначив: "Перший квартал 2021 року був успішним – спостерігаємо ріст продажів порівняно з аналогічним періодом 2020 року. Результат перших трьох місяців перевершив зростання ринку у ключових сегментах і галузях. Наша головна мета – зберегти цю позитивну динаміку продажів протягом всього 2021 року та продовжити втілення проєктів, які було призупинено у 2020 році".

У січні 2021 мережі Бош Авто Сервіс у світі виповнилося 100 років. В Україні цей інформаційний привід відзначили перемогою фірмових СТО у всеукраїнській рейтинг-акції "Кращий автосервіс України 2020".

Компанія також фокусується на корпоративній соціальній відповідальності — щороку Bosch в Україні реалізує в середньому 15 соціальних проєктів. У 2020 році Bosch Україна профінансувала ремонт апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) експертного класу для відділення інтенсивної терапії НДСЛ "ОХМАТДИТ". Із початком розповсюдження інфекції Bosch надає засоби захисту від коронавірусної інфекції для центру соціального захисту в м. Переяслав та будинку-інтернату для дітей з особливостями розвитку в Івано-Франківській області. Для співробітників, наприклад, введено персональні трансфери до/з офісу, тестування на наявність коронавірусної інфекції, організація вакцинації, спортивні тренування онлайн. "За успіхом кожної компанії стоять люди. Реалізовуючи велику кількість зовнішніх соціальних проєктів, ми завжди піклуємося про співробітників компанії", – каже пан Бульда.

Група компаній Bosch спішно почала перший квартал 2021 року. "Bosch добре пережила перший рік пандемії коронавірусу", — заявив Фолькмар Деннер, Голова Правління Robert Bosch GmbH.

Для розвитку нових можливостей для бізнесу на тлі технологічних і екологічних змін, які в даний час відбуваються, Bosch обʼєднує Інтернет речей (IoT) зі штучним інтелектом (AI) і концентрується на електромобільності.

"Ми – одні з переможців в переході на електромобільність, і ми значно розширюємо наш бізнес по розробці програмного забезпечення, пов’язуючи його зі штучним інтелектом",- сказав Деннер.

 Глобальні зусилля по боротьбі зі зміною клімату сприяють розвитку електрифікації та "зеленого" водню. Електрифікація відкриває перед Bosch нові можливості в декількох областях бізнесу, оскільки вона вимагає рішень не тільки для електроприводу автомобілів, але і для електрообігріву будівель. У технології силових агрегатів електромобільність стає основним напрямком діяльності Bosch. Паливні елементи перетворюють водень в електрику – Bosch розробляє як стаціонарні, так і мобільні рішення для паливних елементів. Із 2021 по 2024 рік Bosch планує інвестувати в технологію паливних елементів один мільярд євро.

    Реклама на dsnews.ua