• USD 36.6
 • EUR 38.6
 • GBP 44.9
Спецпроєкти

Чим здатний здивувати iPhone 14

Головною новинкою 2022 року у світі мобільної техніки стали iPhone 14 і його "старші брати". Базова версія "яблучного" смартфона отримала кілька серйозних змін, які від Apple ніхто не очікував. Нові рішення можна побачити зсередини і зовні: покращений процесор, розширення кількості корисних функцій, оновлений дизайн і багато іншого. Розберемо головні особливості в цій статті

Реклама на dsnews.ua

Чим дивує Айфон 14: 8 ключових моментів

Можна виділити цілу низку пам'ятних фішок в iPhone 14: 

 1. Красива колірна палітра. Ніжно-фіолетовий і яскраво-червоний відтінки корпусу особливо подобаються жінкам, а темно-блакитні моделі частіше купують чоловіки. Прихильники класики можуть вибрати смартфон чорного або білого кольору.
 2. Функція "Виявлення збоїв". Покращене інтелектуальне програмне забезпечення розпізнає сигнал про аварійну ситуацію і моментально здійснює екстрений виклик. Додзвонитися рятувальникам можна навіть у місцевості, де не ловить зв'язок, якщо цю зону покриває супутник. Безпека користувача — головне, що пропонує Apple.
 3. Швидка і якісна робота. "Серцем" Айфона 14 виступає той самий процесор, що і в попередній версії — A15 Bionic. Однак користувачі та тестувальники в один голос говорять про підвищення якості графіки та збільшення продуктивності смартфона. Позитивних змін вдалося досягти завдяки змінам у графічному чипсеті та впровадженню нового ПЗ. 
 4. Покращена камера. "Молодший брат" з 14-ї серії залишився з двома лінзами по 12 Мп (у про-версіях ширококутний об'єктив замінено на 48 Мп), проте можливості фотозйомки розширилися, порівняно з попередником. Підвищена якість знімків реалізована завдяки встановленню інноваційного сенсора високої чутливості та збільшенню апертури діафрагми до f/1,9. Фотографії вирізняються насиченістю і деталізованістю навіть під час зйомки в слабо освітленій кімнаті.
 5. Новий формат відеозйомки. З iPhone 14 можна створювати контент професійного рівня. Опрацьована стабілізація камери підвищує чіткість роликів, навіть знятих у русі, чому сприяє також спеціальний "Режим дії". Як і раніше, викликає захват і режим "Кіно" з можливістю записувати відео в якості 4К на швидкості до 60 к/с.
 6. Селфі-об'єктив з автофокусом. Невеликі, але помітні зміни відбулися у фронтальній камері, яка тепер вміє фотографувати без розмитих ділянок і плям на будь-якій відстані, автоматично підлаштовуючись під завдання.
 7. Функція eSim. Це рішення — не новинка в смартфонах Apple, але заслуговує на увагу, оскільки довго зустрічалося тільки у конкурентів. Можливість використовувати одразу два телефонні номери може стати поштовхом до зміни попереднього айфона, адже такого оновлення чекали багато прогресивних користувачів "яблучного" бренду.
 8. Збільшена автономність. Виробник заявляє про здатність iPhone 14 пропрацювати в режимі перегляду відеороликів 25 годин, що на порядок більше, ніж у попередньої версії смартфона. Показник підтверджується сторонніми дослідженнями і захопленими відгуками користувачів, яким подобається насолоджуватися контентом і при цьому не залежати від розетки більше доби.

Підіб'ємо підсумки 

iPhone 14 отримав оновлену "начинку", нові функціональні можливості, доопрацьовану камеру (включно з фронтальною), невеликі візуальні зміни. Не можна назвати впроваджені нововведення колосальними (у Pro-версіях їх набагато більше), але ці оновлення здатні зробити використання смартфона комфортнішим і привернути увагу до техніки Apple навіть постійних користувачів Android.

  Реклама на dsnews.ua