• USD 28.7
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Cтереотипи та нерівність - компанія Watsons порушила тему жіночої сили та можливостей

 6 листопада 2021 року міжнародна компанія Watsons Ukraine опублікувала на своїх сторінках в соціальних мережах перші пости соціального проєкту "Wідшукай своє сяйво". Бренд розповів про життя українських футболісток та труднощі з якими ті постійно стикаються

Реклама на dsnews.ua

До кампанії залучилися 11 учасниць жіночої футбольної команди ФК Карпати та поділилися власними історіями спортивного досвіду. 

"Спорт не має статі" — не втомлюються повторювати футболістки. 

Впродовж коллаборації дівчата розказали про стереотипне відношення до жіночого футболу, початок своєї кар'єри, сімейні стосунки та вплив думки оточуючих щодо їх захоплення. 

Крім теми відмінності між жіночим та чоловічим футболом, половина членкинь групи розповіли про особисті переживання. Більшість дівчат не отримували підтримки від сім'ї у своєму бажанні пов'язати майбутнє зі спортом, але навіть це не змусило їх зупинитися та покинути улюблену справу. Дівчата розказують, що жіночий футбол сприймається більше як тимчасове хоббі, а не повноцінний вид спорту, незважаючи на посиленні тренування, роботу над собою у режимі нон-стоп та травми. 

В результаті проєкт отримав широкий відгук від аудиторії. Цікаво, що підписники аккаунту не тільки підтримали дівчат, а й поділилися власними історіями досягнень "не дивлячись ні на що".

Проєкт змушує задуматися не лише про жіночу силу та можливості подолати перешкоди, а й про мотивацію. Усі учасниці команди переживали переломні моменти та психологічну напругу, але в результаті йшли до своєї мети та мрії!

Дізнатися більше про проєкт можна за посиланнями Instagram та Facebook

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua