• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Доглядаємо за нігтями правильно з якісними пилочками для нігтів

Реклама на dsnews.ua

Красиві доглянуті нігті стали невід'ємною частиною образу сучасної жінки

Сьогодні манікюр — це не просто гігієнічна процедура, передає "ДС".

Це — справжнє мистецтво. Професійна робота майстра дозволяє отримати ідеальну форму нігтів, стійке покриття, унікальний дизайн. Але для того, щоб нігті виглядали досконалими, необхідно використовувати якісні інструменти. Без них досягти подібного ефекту не вийде.

Серед найбільш широко використовуваних і популярних манікюрних інструментів — пилочки для нігтів, представлені в широкому розмаїтті моделей і видів. Пилок дійсно є багато і різних. І це не дивно, адже пилки використовуються з різними цілями.

Вибираємо правильну пилочку для нігтів

Пилки виготовляють з різних матеріалів і якість продукції, відповідно, різниться. Найбільш щадними до нігтів і функціональними вважаються пилочки зі скла, кришталю, кераміки. Пилки паперові та деревʼяні складно знезаражувати, їх не можна стерилізувати. Металеві вироби довговічні і міцні, але вони не підійдуть для роботи з натуральними нігтями, тому що можуть пошкодити їх.

Вибираючи пилку, враховуйте свій бюджет, призначення інструменту, бажаний манікюр. Не менш важливо памʼятати про те, що жорсткість пилки також буває різною — від дуже грубої до дрібної, призначеної для полірування і шліфування. Пилки з абразивністю менше 180 грит підійдуть тільки для обробки штучних нігтів.

Як доглядати за нігтями з пилкою для манікюру

Працювати з пилкою для нігтів складно тільки в перший час, з появою досвіду ця задача буде вирішуватися швидко і легко:

  • очистіть нігті від лаку та забруднень;
  • видаліть непотрібну довжину нагідок ножицями або кусачками;
  • змоделюймо форму нігтів пилочкою.

Важливо: руху пилкою слід здійснювати тільки в один бік, не змінюючи напрямку. Якщо підпилювати нігті в різні боки нігтьова пластина може розшаруватися, стати ламкою і крихкою.

Підпилювати нігті слід у напрямку від бічних куточків пластини до центру. Рухи повинні бути короткими, спрямованими знизу вгору. При підпилюванні бічних ділянок пилку варто нахилити під кутом 450. Підпилюючи верхню ділянку тримайте пилку рівно, перпендикулярно. Пилочку слід тримати впритул до нігтьової пластини.

Наступний етап обробки нігтя — фінальний. Візьміть пилку баф, призначену для полірування і шліфування нігтів. Обробіть зріз нігтя, щоб згладити його, пройдіться полірувальником по пластині, прибираючи нерівності і готуючи її до подальшого дизайну.

Красиві і доглянуті нігті — це прикраса жінки. Зробити манікюр можна і вдома — зовсім не обовʼязково відвідувати салон. Купіть пилочки, які підійдуть для роботи з вашими нігтями і ручки завжди будуть красивими.

Підібрати пилочки для нігтів і інші товари можете на сайті https://thepilochki.ua/

    Реклама на dsnews.ua