• USD 28.4
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Яким має бути органічне вершкове масло

Вершкове масло – це неймовірно популярний продукт на українському столі, який широко застосовується для щоденних рецептів. Його можна використовувати для домашньої випічки та вершкових соусів, а також вживати як самостійний продукт — у сендвічах, млинцях з ікрою та молочних кашах

Реклама на dsnews.ua

А для того, щоб насолодитися не лише смаковими якостями, а й отримати користь для свого організму від вживання вершкового масла, дієтологи рекомендують надавати перевагу саме органічним молочним продуктам. Вони не тільки проходять відповідну сертифікацію, але і є гарантією дбайливого ставлення до тварин та екосистеми тих місць, де розташовані фермерські угіддя.

Органічне вершкове масло — це особлива категорія молочної продукції, яка вигідно відрізняється рівнем якості та безпеки інгредієнтів у порівнянні з аналогами масового виробництва. За рахунок використання натуральної сировини та чистоти ґрунту пасовищ, таке масло характеризується м'яким молочним смаком, приємним вершковим ароматом, а сама текстура органічного вершкового масла – рівномірно тане у роті.

Як обрати органічне вершкове масло до свого столу

  1. Насамперед необхідно звернути увагу на маркування масла. Найбільш якісна сировина походить з органічних ферм, відзначених європейським "зеленим листом" або аналогічними сертифікатами країни походження, що закріплені на міжнародному рівні. Це гарантує безпеку інгредієнтів та виключає використання синтетичного прикорму для корів, хімічних добрив у зоні випасу та використання небезпечних для здоров'я добавок у кінцевому продукті.
  2. Наступний крок – це пакування. Натуральне вершкове масло має бути щільно упаковане у спеціальний харчовий папір, який не перешкоджає потраплянню повітря. Використання пластикової або целофанової плівки сприяє прілості продукту і змінює його текстуру, значно скорочуючи термін придатності. Найбільш вдалий варіант для пакування органічного масла — це щільний харчовий папір, який може комплектуватися картонною коробкою. Такий формат пакування захищає продукт від перепадів температур та прямих сонячних променів.
  3. Важливо, при виборі вершкового масла, визначитися з його кулінарною цінністю. Яке вершкове масло найкраще підійде для пісочного тіста, а яке варто обрати для бутербродів? Для цього важливо враховувати жирність органічного масла.

Кулінари схиляються до вибору органічного масла жирністю понад 82,5%. Воно ідеально підходить для смаження омлетів та сирників, в якості основи для насичених вершкових соусів, і як доповнення до улюблених канапе з ікрою. В останньому випадку краще обрати солоне, а не солодке масло. Воно збалансує солодкість чорного хліба та доповнить солону гіркоту ікри.

Якщо ви зробили правильний вибір, в результаті на вас чекає ніжне масло, з рівномірною вершковою текстурою, яке не кришиться і не гірчить. У його ароматі немає сторонніх запахів, а у складі — лише натуральні інгредієнти без синтетичних домішок. Саме ці критерії визначають якісне вершкове масло органічного походження.

Де придбати справжнє органічне масло

Під час вибору органічних продуктів, необхідно звертати увагу на надійних постачальників, які працюють зі світовими виробниками сертифікованої органіки. Серед українських імпортерів органічної продукції — це інтернет-магазин Glossary Organic.

Це великий онлайн-маркет натуральної та органічної продукції, який пропонує українцям широкий вибір якісного вершкового масла. На сайті можна купити корисне органічне масло до свого столу від українських та європейських фермерств. Вся продукція є сертифікованою, згідно з міжнародними стандартами, а тому не тільки неймовірно смачна, а й безпечна для вживання!

Подаруйте собі можливість насолодитись натуральним та корисним продуктом, створеним з повагою до природи. Це не тільки наситить ваш раціон цінними жирними кислотами та мікроелементами магнію, цинку та заліза, які у достатній кількості містяться у вершковому маслі, але й збагатить ваш гастрономічний досвід.

    Реклама на dsnews.ua