• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Креді Агріколь підписав угоду з Європейським Фондом для Південно-Східної Європи з метою підтримки агробізнесу в Україні

Креді Агріколь підписав угоду з Європейським Фондом для Південно-Східної Європи, у рамках якої банк отримає 20 мільйонів євро на підтримку агровиробників і фермерських господарств. Завдяки таким інвестиціям строки фінансування у гривні збільшаться, що сприятиме відновленню ділової активності та економіки в Україні на тлі світової пандемії

Реклама на dsnews.ua

Згідно з умовами угоди агроклієнти Креді Агріколь зможуть отримати фінансування за фіксованими процентними ставками й користуватися технічною підтримкою для розвитку прогресивних технологій в агросфері.

"Об’єднавши наші зусилля, ми підтримуватимемо аграрний бізнес в Україні, середньострокове фінансування в гривні стане більш доступним для наших клієнтів. Це розширить можливості агробізнесу інвестувати у покращення технологій та обладнання. Це дуже почесно бути партнером Європейського Фонду для Південно-Східної Європи. Разом ми створимо доступні умови фінансування для розвитку аграрного бізнесу", — прокоментував Александр Чеснакофф, директор з корпоративного бізнесу та агрі-агро Креді Агріколь Банку.

Як ключовий постачальник фінансових послуг для аграрного сектору в Україні, Креді Агріколь вирізняється серед інших власною експертизою в агробізнесі та фінансуванні, а також спеціально розробленими послугами та продуктами для агробізнесу. Очікується, що ця інвестиція дозволить отримати понад 3 000 субкредитів і забезпечить близько 9 000 робочих місць.

"Ми в захваті від нашого нового партнерства з Креді Агріколь Банком. Співпраця з однодумцями, такими як Креді Агріколь, є дуже важливою для того, щоб Європейський Фонд для Південно-Східної Європи міг продовжувати слідувати своїй меті – розширення доступу до стабільного фінансування місцевого бізнесу, зокрема у цьому випадку – агробізнесу. Полегшуючи доступ до позик у місцевій валюті, ми спільно інвестуємо у стабільність, стійкість і життєздатність аграрних підприємств, які є одним з головних рушіїв української економіки", — зазначив Клаус Мюллер, Голова правління Європейського Фонду для Південно-Східної Європи.

Очікується, що завдяки цій інвестиції Креді Агріколь зможе сприяти досягненню Цілей сталого розвитку: SDG 2 (Подолання голоду), SDG 8 (Економічне зростання) та SDG 9 (Промисловість, інновації та інфраструктура).

    Реклама на dsnews.ua