• USD 28.4
  • EUR 33.5
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

Метінвест дарує архітектурну подорож в Дубаї переможцю студентського конкурсу

Реклама на dsnews.ua

Міжнародна гірничо-металургійна група компаній Метінвест традиційно підтримує проведення архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM на правах генерального партнера 

Цього року Метінвест відзначить найбільш цікаве архітектурне рішення із застосуванням сталевих конструкцій особливим призом, повідомили в компанії.

Зазначається, що команда-переможець в номінації від Метінвесту відправиться разом з куратором команди в архітектурну подорож на Експо-2020 у Дубаї, яка пройде з 1 жовтня 2021 по 31 березня 2022.

"Група Метінвест вже сім років підтримує Steel Freedom. За цей час конкурс став справжньою подією в архітектурному середовищі України. Він приносить користь всім учасникам ринку: студенти отримують свою першу роботу, практикуючі архітектори — талановитих співробітників, замовники і девелопери — проєкти. Причому проєкти, які вже реалізуються. Ми впевнені, що з кожним роком таких проєктів буде ставати все більше, а учасники конкурсу змінять наше уявлення про сучасну архітектуру і рішеннях з металу", — сказав директор по маркетингу Групи Метінвест Роман Курашев.

Конкурсні завдання і всю рекомендовану літературу для розробки проєктів можна скачати тут. Реєстрація команд-учасників конкурсу до 30 вересня.

    Реклама на dsnews.ua