• USD 28.4
  • EUR 33.5
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

На чому можна заощадити, обираючи металопластикові вікна?

Реклама на dsnews.ua

Лише кілька десятиліть тому установку пластикових вікон у своїх оселях міг дозволити собі далеко не кожен. Це було досить дороге задоволення, яке вимагало істотних інвестицій

Сьогодні ціни на пластикові вікна в Києві дозволяють встановити ПВХ-конструкції в будь-якій квартирі, приватному будинку, школі, адміністративній будівлі та навіть на дачі.

Варіантів цін може бути дуже багато, але у всіх покупців залишається одне важливе запитання – чи можна на чомусь заощадити. Та так, щоб без шкоди для якості. Сьогодні ділимося перевіреними фішками, які допоможуть заощадити ваш сімейний бюджет і отримати еталонні за своїми експлуатаційними характеристиками віконні системи.

 Не бійтеся зимової установки вікна — ціна буде нижче

Традиційно заміною вікон займаються в теплий сезон – з весни по осінь. Логіка в цьому є: будівельні матеріали поводяться цілком передбачувано, бригада монтажників буде відчувати себе максимально комфортно, а температура в будинку за час установки в теплу пору року ніяк не зміниться. Але якщо ви хочете заощадити до 30% вартості – замовляйте вікна в так званий "не сезон". Головний плюс зимового монтажу вікна – ціна. У холодну пору року багато компаній пропонують акції та знижки на свою продукцію, щоб трохи активізувати попит, що падає.

А кліматичні умови України цілком дозволяють проводити якісний монтаж навіть у холодну пору року, тим паче що у всіх працює опалення. Та й температура в будинку за короткий час, необхідний на монтаж, не встигне опуститися нижче допустимих значень.

Замовляйте базову комплектацію

На склопакеті, профілі та фурнітурі економити точно не варто, така "вигода" в підсумку обернеться додатковими витратами. А ось від додаткових опцій цілком можна відмовитися. Ось список послуг, від яких можна відмовитися без шкоди для якості металопластикової конструкції:

  •  дизайн та оздоблення рами (часи, коли вікна були тільки білими – давно пройшли, але сьогодні саме цей колір вважається стандартним, тому будь-яке незвичайне кольорове рішення підвищить ціну на пластикові вікна в Києві);
  •  кількість стулок (чим їх менше – тим нижчою буде вартість, тому перед замовленням обовʼязково проконсультуйтеся з менеджером щодо конфігурації глухих стулок і тих, що відкриваються, конкретно для ваших віконних прорізів або балкона);
  •  обробка відкосів і підвіконня (якщо ваша задача – вкластися в мінімальний бюджет, для обробки відкосів цілком підійде гіпсокартон або тонкий пластик).

У комплексі — вигідніше

Якщо хочете, щоб ціни на вікна були найвигіднішими, замовляйте заміну всіх вікон у квартирі. Тоді монтаж, доставка та інші сервісні послуги обійдуться набагато дешевше. Міняти всі віконні системи одним махом – завжди дешевше.

І в жодному разі не відмовляйтеся від професійної доставки (це гарантія того, що ваші вікна приїдуть цілими і неушкодженими), а також професійного монтажу. Інакше всі кращі характеристики ПВХ-систем зведуться нанівець.

    Реклама на dsnews.ua