• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Нагородження кращих компаній України — в прямому ефірі

2 грудня 2020 року в онлайн-режимі пройде нагородження переможців рейтингу "ТОП-50 кращих компаній України" за версією журналу "Власть денег"

"Власть денег"
"Власть денег"
Реклама на dsnews.ua

Фірмові рейтинги виходять в кожному номері журналу "Власть денег", але протягом року вони присвячені конкретним напрямкам — інновацій, лідерам КСВ, HR-політики, маркетингових комунікацій тощо. У 2020 році вперше серія рейтингів "Власти денег" закінчується підсумковим ТОП-50. Учасників фінального рейтингу відбирали з майже двохсот претендентів, зазначених у щомісячних рейтингах "ВД". Визначити кращих з кращих було дійсно складним завданням. На першому етапі редакційна рада відібрав 50 фіналістів — компанії, які найбільш яскраво проявили себе у 2020 році; компанії, які змогли не тільки вистояти в кризу, але і зберегти персонал, переосмислити принципи організації бізнесу; компанії, які в складних умовах проявили соціальну відповідальність, продемонстрували інноваційність і готовність до мінливих зовнішніх умов. Пʼятдесят фіналістів увійшли в підсумковий рейтинг, серед учасників якого члени Експертної і Громадської журі вибрали кращих.

До складу експертного журі увійшли фахівці різних областей бізнесу:

• Ольга Воронова, керуючий директор медійного рекламного агентства Starcom Ukraine у складі комунікаційної групи Publicis Groupe Ukraine;

• Сергій Гайдайчук, президент CEO Club Ukraine;

• Анна Деревʼянко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації;

• Михайло Котов, венчурний підприємець, партнер Sabra Capital, ексголовний редактор Forbes Україна

• Ілля Несходовський, директор Інституту соціально-економічної трансформації, позаштатний консультант в комітеті Верховної Ради України з питань економічного розвитку;

• Тетяна Пашкіна, HR-експерт, карʼєрний консультант;

• Юрій Петренко, керуючий партнер юридичної компанії ADER HABER, заслужений юрист України;

• Ольга Сантарович, шеф-редактор ВГ "Картель".

Кожна з 50 компаній-учасників фінального рейтингу надала членам журі максимум інформації про свою діяльність у 2020 році, окремо акцентувавши на соціальної та кадрової політики. На підставі цих та власних даних кожен член Експертної журі склав свою топ-десятку кращих компаній-2020 року, ранжирувавши учасників по місцях. На підставі цих оцінок була сформована фінальна десятка переможців рейтингу "ТОП-50 кращих компаній України" за версією журналу "Власть денег".

Паралельно на сайті dsnews.ua проходило голосування, в якому могли взяти участь всі читачі. За результатами цього опитування сформована топ-десятка в номінації "Лідери громадської думки". Співпадають думки Експертної і Громадської журі? Про це ми дізнаємося тільки в момент оголошення переможців. Інтрига тримається до останнього: церемонія нагородження, генеральним партнером якої виступила компанія "Метінвест", а офіційним партнером — компанія Avon, стартує о 16.00 2 грудня 2020 року.

Підключитися до трансляції зможуть всі бажаючі за посиланням https://www.facebook.com/dsnews.ua, в прямому ефірі будуть оголошені топ-десятки переможців у кожній з номінацій, а компанії, що зайняли призові місця, отримають особливі нагороди від організаторів.

Засоби масової інформації чекаємо в https://ceoclub.com.ua/ за адресою: Бутішев провулок 23. Початок о 16:00. ЗМІ з камерами просимо приїхати за 30 хвилин до початку для встановлення апаратури 

Акредитація: Гончарова Марія 067-424-26-40 або 050-337-30-33

    Реклама на dsnews.ua